مشکلی با راجرز ندارم و احترام زیادی هم برایش قائلم | اتاق خبر
کد خبر: 372850
تاریخ انتشار: 6 مهر 1395 - 08:53
استرلینگ:
هافبک انگلیسی منچسترسیتی هرگونه اختلاف با سرمربی پیشین این تیم را رد و اعلام کرد احترام زیادی برای راجرز قائل است.

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، منچسترسیتی چهارشنبه باید در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا در سلتیک پارک برابر سلتیک به میدان برود. این دیدار تقابل رحیم استرلینگ، هافبک سیتی با برندان راجرز، سرمربی پیشین لیورپول است که اکنون هدایت سلتیک را بر عهده دارد.

استرلینگ در 17 سالگی از سوی  راجرز در ترکیب لیورپول به میدان رفت و از آن زمان برای خود نامی دست و پا کرد. او در اوایل با حواشی زیادی روبرو شد و حتی صحبت‌هایی درباره درگیری فیزیکی او با راجرز نیز در رسانه‌های انگلیسی شنیده شد. در نهایت بال چپ تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس در سال 2015 لیورپول را به مقصد منچسترسیتی ترک کرد.

استرلینگ پیش از دیدار تیمش برابر سلتیک گفت‌: احترام زیادی برای راجرز قائل هستم. او کسی است که برای اولین بار به من بازی داد و خیلی مرا تشویق کرد که بتوانم پیراهن لیورپول را به تن کنم. خیلی خوشحال هستم که بار دیگر او را می بینم. برای راجرز آرزوی موفقیت دارم اما نه در بازی چهارشنبه شب. می‌خواهیم سلتیک را شکست بدهیم. او در پیشرفت من نقش موثری داشته است. با هر مربی که کار کردم،  سعی کردم چیزهایی از او یاد بگیرم.  

استرلینگ در پاسخ به این سوال که چرا در لیورپول در پست های مختلفی بازی می کرده است نیز اضافه کرد: این نظر مربی بود. شاید به همین خاطر بود که من اکنون درک بیشتری از فوتبال دارم. مشکلی با این قضیه ندارم که در کجا بازی کنم. هرجا که مربی تشخیص بدهد با تمام توانم به میدان خواهم رفت.

استرلینگ 21 ساله در هشت دیداری که برای منچسترسیتی به میدان رفته است، چهار گل به ثمر رسانده و 6 پاس گل نیز برای هم تیمی‌های فراهم کرده است. بدین ترتیب او یکی از بازیکنان موثر فیروزه‌ای‌پوشان شهر منچستر بوده است.

هافبک سرعتی منچسترسیتی در این‌باره هم گفت: این چیزی است که من دوست دارم و می‌خواهم آن را ادامه بدهم. از اینکه گلزنی کنم و پاس گل بدهم خوشحال می شوم. می‌خواهم در بازی بعدی روندم را ادامه بدهم. باید یاد بگیرم در جلوی دروازه خونسرد باشم و تا جایی که می‌توانم به تیمم کمک کنم. پپ گواردیولا به من گفت‌ از گلزنی لذت ببر. او نه تنها اعتماد به نفس من بلکه اعتماد به نفس همه را بالا برده است.

رحیم استرلینگ در پایان درباره بازی با سلتیک نیز عنوان کرد: در پیش فصل بازی کردم ولی این بازی فرق می‌کند. بازی در ورزشگاه سلتیک پارک خیلی سخت است. آنها بازیکنان خوبی دارند که می‌توانند گلزنی کنند. از حمایت هواداران نیز برخوردار هستند و این کار ما را سخت می‌کند ولی ما برای برد به آنجا می رویم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید