افتخاری: خدمتگزاران ورزش نباید از صحبت‌های وزیر ناراحت شوند | اتاق خبر
کد خبر: 372852
تاریخ انتشار: 6 مهر 1395 - 09:04
مدیرعامل استقلال پاداش فوتسالیست‌ها را پرداخت می‌کند
مدیرعامل استقلال می گوید صحبت‌های اخیر وزیر ورزش نباید باعث ناراحتی خدمتگزاران به ورزش شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال، پیش از سفر خود به کلمبیا به منظور همراهی تیم ملی فوتسال درباره مسائل اخیر این تیم صحبت کرد. وی در ابتدای صحبت هایش گفت: در شرایط خاص و مهم کنونی که استقلال نیاز به آرامش دارد، مباحثی توسط کسانی مطرح شده که سال‌ها به ورزش کشور خدمت کرده اند و به نظرم این مباحث ضرورتی نداشته است. چرا وقتی وزیر ورزش صحبت از شفاف سازی و صیانت از حقوق بیت المال می‌کند، عده‌ای ناراحت می‌شوند و عکس العمل نشان می‌دهند. مگر شما مخالف شفاف سازی در مورد بیت المال هستید؟

او افزود: وزارت ورزش و جوانان با کمترین امکانات و اعتبارات دستاوردهای قابل توجهی داشته است. نتایج موفیت آمیز رشته‌های ورزشی در چند سال اخیر به خصوص فوتبال و فوتسال کشور در دوران مدیریت آقای گودرزی در ورزش به دست آمده و در تاریخ ورزش ایران ماندگار می‌شود. حضور پر قدرت تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی با حمایت‌های وزیر محترم ورزش که خود از نزدیک شاهد آن بوده‌ام، بیانگر این موضوع است. دلسوزی وزیر محترم در رفع مشکلات باشگاه استقلال بر کسی پوشیده نیست. اگر ایشان می‌گوید که عده‌ای خارج از باشگاه در بستن برخی قراردادها نقش داشته‌اند، نباید باعث ناراحتی خدمت گزاران ورزش شود و آنها خود به خوبی می‌دانند که منظور دکتر گودرزی به چه کسانی بر می‌گردد.

مدیرعامل استقلال اضافه کرد: اینجانب از همه هواداران و حامیان استقلال انتظار دارم که با همدلی و وحدت همه جانبه فقط به حمایت از باشگاه و موفقیت تیم استقلال فکر کنند. ضمن اینکه فرصت را مغتنم می‌شمارم و سالروز تاسیس باشگاه پرطرفدار و پر افتخار استقلال را به همه هواداران و اعضای این باشگاه صمیمانه تبریک عرض می‌کنم و برای این باشگاه آرزوی موفقیت‌های داخل و بین المللی بیشتر دارم.

رئیس کمیته فوتسال فدراسیون با ابراز امیدواری از موفقیت تیم ملی برابر روسیه، اظهار کرد: برای تیم ملی فوتسال کشور در مرحله نیمه نهایی جام جهانی آرزوی موفقیت دارم. اینجانب حامل پیامی از سوی وزیر محترم ورزش و پاداش فدراسیون فوتبال برای اعضای تیم ملی فوتسال ایران هستم. از همه هموطنان عزیز هم می‌خواهم برای موفقیت تیم ملی فوتسال ایران دعا کنند.

مدیرعامل استقلال درباره وضعیت پورحیدری اظهار کرد: من شب گذشته و پیش از سفر به کلمبیا با خانم دکتر شجاعی به صورت تلفنی صحبت کردم و پیگر حال ایشان شدم. دوست داشتم با حضور در بیمارستان ایشان را از نزدیک ملاقات کنم که به دلیل فشردگی کارها و سفر به کلمبیا نتوانستم به ملاقات ایشان بروم. به امید خدا بعد از برگشتن از کلمبیا و با بهبود ایشان همراه با اعضای تیم فوتبال استقلال و تیم ملی فوتسال به ملاقات ایشان می‌رویم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید