تلاش می‌کنم به دیدار با اتلتیکومادرید برسم | اتاق خبر
کد خبر: 372861
تاریخ انتشار: 6 مهر 1395 - 09:52
روبن:
بال کناری بایرن مونیخ ابراز امیدواری کرد بتواند برابر اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بایرن مونیخ چهارشنبه شب در لیگ قهرمانان اروپا برابر اتلتیکومادرید به میدان خواهد رفت که یکی از دیدارهای حساس این مرحله است. دو تیم دوره قبل نیز برابر هم به میدان رفتند که اتلتیکومادرید توانست بایرن مونیخ را حذف کند.

آرین روبن در چند روز گذشته شرایط چندان خوبی نداشته است و در بازی با هامبورگ که با برتری یک بر صفر باواریایی‌ها به پایان رسید، روی نیمکت قرار داشت. او درباره شرایط خود پیش از دیدار برابر اتلتیکومادرید گفت:‌ تمام تلاش خودم را به کار می‌گیرم تا به این بازی برسم. در روزهای گذشته درد زیادی داشتم؛ طوری که همه فکر می کردند نمی توانم برای تیمم به میدان بروم ولی خوشبختانه شرایطم در چند روز گذشته خوب بوده است. نباید فراموش کرد مدت‌ها به خاطر مصدومیت دور از فوتبال بودم و نیاز است که در این مدت با مراقبت بیشتری بازی کنم. استراحت در بازی قبلی به من کمک کرده است تا روند بهبودی سریع تری داشته باشم. فکر می‌کنم بتوانم برابر اتلتیکو در لیگ قهرمانان بازی کنم.

روبن فصل قبل تنها ۱۵ دیدار برای تیمش به میدان رفت و به خاطر مصدومیت نتوانست زیاد در ترکیب بایرن به میدان برود. او ۶ هفته نیز قبل از شروع لیگ، به خاطر مصدومیت دور از ترکیب بایرن مونیخ بود و استراحت کرده است.

به نظر می‌رسد روبن در فهرست بایرن مونیخ برای بازی با اتلتیکومادرید قرار داشته باشد و این بازیکن در این دیدار به میدان برود.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید