حتما باید پیروز شویم | اتاق خبر
کد خبر: 372866
تاریخ انتشار: 6 مهر 1395 - 10:20
سرمربی یوونتوس:
«مائوریسیو آلگری» در نشست خبری تیمش پیش از دیدار با دیناموزاگرب حضور یافت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا یوونتوس باید در زاگرب برابر دیناموزاگرب قرار بگیرد. دو تیم در شرایطی برابر هم به میدان می‌روند که تیم ایتالیایی با یک امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد و دیناموزاگرب بدون امتیاز است.

«مائوریسیو آلگری» پیش از این دیدار گفت: دینامو مطمئناً از نظر فنی تیم بسیار با استعدادی است. نتایج همیشه مهم هستند، با این حال شما همیشه یک برهه دارید که در آن بازی‌های بدی را پشت سر می‌گذارید و این برهه‌ها همیشه وجود خواهند داشت. ولی قطعا در بلندمدت باید شیوه بازی پیشرفت کند و این کاری است که ما در تمرینات مشغول انجام آن هستیم. تنها برای کسب سه امتیاز به میدان خواهیم رفت و بعد باید ببینیم چه اتفاقاتی در بازی‌های دیگر رخ می‌دهد. در حال حاضر نمی‌دانم برای کسب رتبه نخست یا دوم گروه چند امتیاز باید کسب کنیم. فقط باید دینامو را شکست دهیم. 3 امتیاز مسابقه از همه چیز مهم تر است.

آلگری ادامه داد: در اروپا تمامی بازی‌ها سخت هستند. بردن بازی در خانه حریفان اصلا ساده نیست. گروه کاملاً متعادلی است و زود است درباره شرایط جدول صحبت کنیم، پس از تساوی در خانه مقابل سویا، برد در دیدار فردا حیاتی خواهد بود. بازی‌های فشرده در لیگ و لیگ قهرمانان کار ما را اندکی سخت کرده است. نباید بی‌انگیزه باشیم. طبیعی است بعد از یورو کمی خسته باشیم، ولی این دلیلی برای انگیزه نداشتن نیست. احترام زیادی برای حریف خود قائل هستیم و فکر می کنم با حریفی قابل احترام بازی داریم که در خانه تیم قدرتمندی است.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید