رونالدو در رئال مادرید از فوتبال خداحافظی می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 373063
تاریخ انتشار: 7 مهر 1395 - 05:04
امری:
سرمربی پاری سن ژرمن معتقد است که مهاجم پرتغالی آخرین سال‌های دوران ورزشی‌اش را در رئال‌ مادرید سپری خواهد کرد.

اونای امری

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اونای امری در گفت‌وگو با شبکه Cope اسپانیا درباره وضعیت تیم خود، عصبانیت خسه رودریگس، کریستیانو رونالدو و سویا (باشگاه فصل گذشته‌اش) صحبت کرد.

سرمربی اسپانیایی گفت‌: در گذشته نیز شرایط سختی را در شروع فصل سپری کردم. مطمئن هستم در ادامه شرایط بهتر خواهد شد.

خسه رودریگس که در فصل نقل‌ و انتقالات تابستانی از رئال‌ مادرید به پاری ‌سن‌ ژرمن پیوست، از نیمکت نشینی‌اش در باشگاه فرانسوی عصبانی است. امری در این باره اظهار کرد: خسه هنوز به هماهنگی لازم نرسیده است. این موضوع اهمیت زیادی دارد. آمدن به PSG یک چالش جدید برای اوست. عکس العملش در آن روز به خاطر نارضایتی‌اش بود چون مسائل مطابق میلش پیش نمی‌رفتند اما خسه در وضعیت خوبی به سر می برد.

امری در مورد عصبانیت رونالدو از تعویضش در دیدار شنبه برابر لاس پالاماس در لالیگا هم اظهار کرد: زین الدین زیدان (سرمربی رئال‌ مادرید) هنگامی که در مادرید بازی می‌کرد، شرایط مشابهی با رونالدو داشت. مهاجم پرتغالی از لحاظ جسمانی قدرتمند است. هنوز می‌تواند چند سال دیگر به فوتبالش ادامه بدهد. فکر می‌کنم او در رئال‌ مادرید خواهد ماند و در این تیم بازنشسته می‌شود. 

این سرمربی اسپانیایی درباره سویا که در این فصل خورخه سامپائولی هدایت آن را به عهده گرفته است نیز گفت‌: سامپائولی در میان سرمربیان جهان، شناخته شده است. او هدایت سویا را با هوشمندی بر عهده دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید