برانکو: بازیکنان جوان ما از جانبازان درس می‌گیرند | اتاق خبر
کد خبر: 373089
تاریخ انتشار: 7 مهر 1395 - 09:38
به همه بازیکنانم اعتماد دارم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش در فصل پیشرو به دنبال موفقیت در همه تورنمنت‌هاست

برانکو

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، برانکو ایووانکوویچ پس از بازگشت به ایران درباره تقدیر از جانبازان هشت سال دفاع مقدس، اظهار کرد: قبل از هر چیزی خوشحالم که توانستم با این جانبازان ملاقات کنم. افرادی در این مراسم حاضر شدند که جانشان را برای دفاع از وطن مقابل عراق قرار دادند. من این شرایط را دیده ام و کشور ما هم برای دفاع از خودش چنین شرایطی را تجربه کرد و برای استقلالش جنگید. تشکر می‌کنم از کسانی که به این مراسم آمدند و باعث شدند بازیکنان جوان ما از آنها درس بگیرند و این شرایط خوب به خاطر جانبازان بوده است. وقتی ما می‌توانیم در آرامش تمرینمان را دنبال کنیم به خاطر کسانی است که در هشت سال دفاع مقدس برای کشورشان جنگیدند.

وی با بیان اینکه به همه بازیکنانش اعتماد دارد، ادامه داد: جام حذفی را بدون ملی‌پوشان مان آغاز می‌کنیم اما به همه بازیکنان‌مان اعتماد دارم. علیرغم اینکه کیفیت این مرحله از مسابقات شاید پایین باشد. بازی‌های جام حذفی شرایط خاص خود را دارد و بسیار غیرمنتظره است. قبلا هم گفتم که ما در هر سه جام به دنبال بهترین نتایج هستیم و با تمام احترامی که برای حریف قائلم به دنبال پیروزی و صعود به مرحله بعد هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا در این بازی به بازیکنان جوانش میدان می‌دهد، گفت: همانطور که گفتم به همه بازیکنان اعتقاد دارم و یک لحظه هم به آنها شک نمی‌کنم. مطمئنم که آنها به بهترین نحو ممکن عمل خواهند کرد. این برای نخستین بار است که این ترکیب کنار همدیگر بازی می‌کنند اما در صورتی که نتیجه نگیریم آن را بهانه نمی‌کنیم. بهترین بازیکنان‌مان فرصت بازی در این دیدار را خواهند داشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا فوتبال زیبا را می‌پسندد یا به دنبال نتیجه‌گرایی است، گفت: همیشه نتیجه مهمترین گزینه است زیرا برد در خاطرات می‌ماند. فرصت‌های گل و زیبایی بازی را کسی به خاطر نمی آورد. بازی با سپاهان خاطره خوبی برای هواداران به وجود آورد که در کنار یک بازی خوب نتیجه خوبی به دست آمد. طبیعتاً این چیزی است که همیشه به دنبال آن هستیم اما گاهی این اتفاق رخ نمی‌دهد با این حال ما همیشه به دنبال نتیجه هستیم. همین بردها یک حالت قهرمانی را به تیم می‌دهد به همین خاطر همیشه تلاش می‌کنیم بازی‌مان مثل نتیجه زیبا باشد.

برانکو درباره اینکه بدون ملی‌پوشانش قصد دارد در جام حذفی بازی کند، گفت: من به کادر و بازیکنانم اعتماد کامل دارم و شک ندارم بازیکنانم همه تلاش‌شان را انجام می‌دهند و مطمئناً به پیروزی تیمم شک ندارم.

وی درباره احتمال پیوستن سروش رفیعی به پرسپولیس، گفت: به خاطر صحبت‌های آقای قلعه‌نویی تشکر می‌کنم. ما دوستان صمیمی هستیم اما رقبای بزرگی محسوب می‌شویم. واقعیت این است که هیچ صحبتی با سروش رفیعی نداشتیم. من به دوست و رقیبم در تراکتورسازی احترام می‌گذارم اما قطعاً با بازیکنی که با باشگاه خودش قرارداد دارد مذاکره نمی‌کنیم. من نمی‌دانم حالا سروش رفیعی بعد از تراکتورسازی آیا نسبت به فولاد هم مسئولیتی دارد یا خیر.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره احتمال پیوستن اشگان دژاگه به پرسپولیس، گفت: در حال حاضر لیست بازیکنان ما پر است و نمی‌توانیم راجع به هیچ موضوعی صحبت کنیم. باید ببینیم در نیم فصل وضعیت بازیکنان ما به چه شکلی خواهد بود و آیا بازیکن نیاز داریم یا خیر. طبیعتا دژاگه بازیکنی است که در بوندسلیگا بازی کرده و بازی‌های بین‌المللی زیادی داشته است. موضوع این است که در آن زمان ببینیم وضعیت‌مان چگونه است.

وی درباره اینکه گفته می‌شود شجاع خلیل‌زاده در دیدار برابر پرسپولیس کم کاری کرده است، گفت: ما خیلی خوب بازی کردیم و هیچ فرصتی به سپاهانی ها نداریم. خلیل‌زاده هم جزو بهترین نفرات آنها بود. او با تمدید قراردادش با سپاهان نشان داد به دنبال چه چیزی است و آیا می‌خواهد در سپاهان بماند؟ بنابراین می‌خواهد بهترین بازی‌اش را انجام بدهد و هیچگونه حساب و کتابی در کار نیست. او یک ورزشکار واقعی است و حداکثر توانش را برای تیمش می‌گذارد اما تیم ما خیلی خوب بازی کرد.

برانکو درباره اینکه آیا قرار است بازیکنی برای تقویت تیمش در لیگ قهرمانان آسیا جذب کند یا خیر؟ گفت: همانطور که گفتم به کادر بازیکنان اعتماد دارم اما واقعیت این است که بازیکنی سخت پیدا می‌شود که فقط بخواهد در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند. این بازیکنان یا گران هستند یا نمی پذیرند که فقط در شش بازی به میدان بروند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه چرا به رامین رضائیان بازی نمی‌دهد، گفت: من به رامین و همه بازیکنان گفته‌ام که همه مربیان بازیکنان خوب را دوست دارند. رامین به تیم ما اضافه شده اما فقط در هشت الی 9 جلسه تمرین شرکت داشته است و دوباره یک ماه در تمرینات ما غایب خواهد بود. در حال حاضر خط دفاعی در اختیار داریم که بسیار باثبات است و کلا فقط دو گل دریافت کرده است. طبیعتاً تیمی که خوب بازی می‌کند تغییر در آن به وجود نمی‌آید. حالا باید ببینیم در آینده به رامین رضائیان فرصتی می رسد یا خیر.

وی درباره اینکه در اولین سالگرد درگذشت هادی نوروزی به کپورچال می‌رود یا خیر؟ گفت: طبیعتاً باشگاه درباره این موضوع تصمیم‌گیری می‌کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید