هرجا فرزندانم بخواهند بازی می‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 373238
تاریخ انتشار: 8 مهر 1395 - 07:20
فان پرسی:
مهاجم هلندی فنرباغچه اظهار کرد هرجا فرزندانش بخواهند فوتبال بازی خواهد کرد و آینده او در این ورزش به خواست فرزندانش ربط دارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، روبین فان‌پرسی که برای تیم هایی چون آرسنال، فاینورد و منچستریونایتد بازی کرده است، در حال حاضر در فنرباغچه ترکیه بازی می کند. او این هفته در لیگ اروپا فرصت بازی با تیم پیشین خود را خواهد داشت. این مهاجم 33 ساله عنوان کرد آینده او در فوتبال به خواست فرزندانش بستگی دارد.

فان پرسی درباره دوران فوتبالی خود گفت: در چند سال اخیر در چند تیم بازی کردم و حضور در این تیم ها، برای من خوب و مناسب بوده است. در طول این دوران فهمیدم که شما نمی‌تواند برنامه ریزی بلند مدتی داشته باشید و مسائل زیادی هستند که باید آنها را در نظر بگیرید. رفاه خانواده و خواست آنها فاکتور مهمی در این زمینه است. به همین خاطر بوده است که در طول چند سال گذشته، تیم های زیادی داشتم. 13 سال است که از هلند رفتم و در کشورهای مختلف بازی کردم. هر کجا بودم، از انگلیس گرفته تا ترکیه برای من خوب بوده است. اکنون فرزندانم بیشتر از اینکه هلندی باشند، انگلیسی هستند. بدون شک نظر و خواست آنها که کجا فوتبال بازی کنم، اهمیت زیادی برای من دارد.

روبین فان پرسی نه تنها در بازی پنجشنبه فرصت بازی با فاینورد، تیم اول خود را دارد بلکه در بازی بعدی نیز فرصت بازی با تیم سابق دیگر خود یعنی منچستریونایتد را دارد.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید