هدف ما صدرنشینی در گروه است | اتاق خبر
کد خبر: 373276
تاریخ انتشار: 8 مهر 1395 - 14:37
امری:
سرمربی پاری سن ژرمن در آستانه بازی دوم خود در لیگ قهرمانان اروپا هدف تیمش را صدرنشینی در گروه عنوان کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، پاری سن ژرمن امشب (چهارشنبه) در دومین دیدار خود در لیگ قهرمانان اروپا باید در خانه لودوگورتس به میدان برود. پاریسی ها در این فصل چندان موفق عمل نکردند و در بازی نخست برابر آرسنال به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

 سرمربی پاری سن ژرمن پیش از دیدار تیمش برابر لودوگورتس گفت: بعد از بازی با حریف امشب، هر تیم در گروه، چهار دیدار دیگر خواهد داشت. اگر هدف ما صعود از گروه است، هیچ چیز اینجا مشخص نخواهد شد. هدف ما مشخص است و آن هم صعود به عنوان تیم نخست گروه به مرحله بعد این رقابت هاست. در لیگ فرانسه عملکرد خوبی نداشتیم و در حال بررسی این موضوع هستیم. دو شکست در لیگ فرانسه در ابتدای راه، چیزی نیست که انتظارش را داشتیم ولی باید این را در نظر گرفت که تیم جدید است و بازیکنان زیادی به تیم اضافه شدند. زمان می برد تا به شرایط خوب خودمان بازگردیم.

امری اضافه کرد: با سخت کوشی و صبوری می توانیم به جایگاه خوبی در جدول رده بندی برسیم. تازه ابتدای فصل است و بازی‌های زیادی باقی مانده تا سرنوشت ما در لیگ و اروپا مشخص شود. بازیکنانم انگیزه زیادی دارند تا پیشرفت کنند و بهتر شوند. در حال حاضر بازیکنان آرام هستند و انگیزه زیادی دارند تا نتایج ابتدای فصل را جبران کنند.

انتظار می رود حاتم بن عرفا بعد از چهار بازی نیمکت نشینی، به ترکیب پاریس در این دیدار اضافه شود. این بازیکن به دلیل اضافه وزن در بازی‌های گذشته پاریس، جایی در ترکیب تیمش نداشت که با انتقاد رسانه های فرانسوی مواجه شده بود. امری با خنده درباره اضافه شدن بن عرفا به ترکیب گفت: به نظر من به جای سرژ اوریر، بن عرفا باید به زندان برود (باخنده). او شرایط خوبی ندارد و باید در زندان آماده تر شود. 

.

تیاگو سیلوا، کاپیتان پاری سن ژرمن نیز که همراه امری در نشست خبری حضور داشت نیز گفت: پاری سن ژرمن به زودی به روند برد باز خواهد گشت و مشکلی در این تیم وجود ندارد. بدون شک در لیگ فرانسه با قدرت بازخواهیم گشت و نتایج ابتدایی را جبران می کنیم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید