بازیکنانم با قلب شان بازی کردند و قهرمان شدند | اتاق خبر
کد خبر: 373277
تاریخ انتشار: 8 مهر 1395 - 14:49
ناصر شهنازی:
سرمربی تیم ملی والیبال ب ایران گفت: بازیکنان من با قلب خودشان در بازی‌ها به میدان رفتند و تلاش کردند بهترین عملکرد را داشته باشند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ناصر شهنازی، سرمربی تیم ملی والیبال ب ایران بعد از کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های جام کنفدراسیون‌ها با پیروزی برابر تیم چین گفت: بازی بسیار سختی را پشت سرگذاشتیم و تلاش زیادی انجام دادیم. تمرکز اصلی ما روی این بازی بود و به بردن فکر می‌کردیم. 

شهنازی ادامه داد: ست اول را به چین واگذار کردیم. در سِت دوم چند امتیاز از این تیم عقب افتادیم، اما ما باور کردیم که می‌توانیم به پیروزی و موفقیت برسیم؛ به همین دلیل به تلاش‌مان در این بازی ادامه دادیم چرا که تیم‌های قوی‌تر از چین را هم شکست داده بودیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ب ایران گفت: می‌خواهم این قهرمانی و برد را به مردم ایران تقدیم کنم. به تمام مردم ایران که ما راحمایت کردند تبریک می‌گویم. از رییس فدراسیون والیبال و تمامی مسئولان این فدراسیون تشکر می‌کنم. 

او در پایان گفت: هر شخصی در این پیروزی نقش خود را به خوبی ایفا کرد و باید در پایان از بازیکنان که با قلب خودشان بازی کردند و به قهرمانی رسیدند تشکر کنم. هرکدام از آنها بهترین عملکرد خودشان را در زمین مسابقه نشان دهند.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید