عملکرد مسوولین مثل یک امضا ماندگار است | اتاق خبر
کد خبر: 373283
تاریخ انتشار: 8 مهر 1395 - 15:38
یک نماینده مستقل:
نماینده مردم تربت جام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در درس خارج فقه اخیرشان گفت: فرمایشات رهبری به دور از امر و نهی بود و بیشتر جنبه نصیحت داشت.

اتاق خبر: سعید باستانی با بیان این‌که «سخنان مقام معظم رهبری با در نظر گرفتن صلاح فرد مورد نظر و صلاح جامعه بیان شد»، اظهار کرد: در مجموع با توجه به اشرافی که حضرت آقا بر موضوعات کشوری دارند این فرمایشات را فرمودندکه نهایتا وظیفه همه ماست که از آن تمکین کنیم.

وی با اشاره به این‌که «عملکرد گذشته و شرایط حال حاضر شرح حال فرمایشات مقام معظم رهبری درباره آن فرد بود»، خاطرنشان کرد: با توجه با اشراف جامع و اطلاعات کامل رهبری بر موضوعات خرد و کلان کشور طبیعتا بخشی از این ارزیابی‌ها به نوع عملکرد گذشته و بخشی به شرایط حال حاضر جامعه بر می‌گردد، مخصوصا در حال حاضر که فضا، فضای دو قطبی شدن نیست رهبری فرمایشات خود را بیان کردند.

وی با اشاره به این‌که «عملکرد مسئولین در دوران تصدی مسئولیت شناسنامه و مثل یک امضا ماندگار است»، تصریح کرد: شاید به صورت مقطعی این اقدامات از حافظه افکار عمومی پاک شود اما عملا اقدامات تمام مسئولین در طول مدت زمام داری‌شان کاملا مشهود و ماندگار است و باید بر این اساس آن‌ها را ارزیابی کرد. به نظر می‌رسد با توجه به شرایط جامعه باید در استفاده از مسوولان دقت نظر بیش‌تر و نگاه دقیق و موشکافانه‌تری صورت پذیرد که این شرایط در حال حاضر پیش آمده است.

این نماینده مجلس گفت: خوشبختانه در حال حاضر همه به این بلوغ رسیدیم که فرمایشات رهبری را نصب العین خود قرار دهیم.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید