برانکو می‌توانست در جام حذفی بازی نکند | اتاق خبر
کد خبر: 373678
تاریخ انتشار: 11 مهر 1395 - 17:58
مهدی شیری:
سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس می گوید این تیم روز گذشته به خاطر غفلت خودش به قشقایی باخت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حمید درخشان درباره شکست پرسپولیس مقابل قشقایی شیراز، اظهار کرد: پرسپولیس در این بازی غافلگیر شد و به خاطر این که حریف را دست کم گرفته بود، نتوانست بازی همیشگی‌ خودش را به نمایش بگذارد. البته این گونه شگفتی‌ها در جام حذفی رخ می‌دهد. با این حال فکر می‌کنم که جمعه روز خوب تیم فوتبال پرسپولیس نبود. 

وی افزود: به اعتقاد من تیم دوم پرسپولیس یعنی بازیکنان نیمکت نشین این تیم با بازیکنان اصلی اختلاف زیادی با هم دارند که این اختلاف باعث شکست پرسپولیس شد. منظور من اختلاف از نظر سطح فنی است، یعنی بازیکنانی که روی نیمکت می نشینند با بازیکنانی که در درون زمین بازی می‌کنند از نظر سطح فنی اختلاف زیادی دارند. نباید این گونه باشد که این تیم چندین و چند بازیکن خارجی جذب کند و آنقدر سطح این بازیکنان پایین باشد که آنها را نیمکت نشین کند. اگر قرار است بازیکنی خارجی جذب شود باید بازیکنی باشد که هفت الی هشت سطح بهتر از بازیکن ایرانی باشد و بتواند به عنوان بازیکن فیکس بازی کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: من اعتقاد دارم که پرسپولیس روز گذشته به غفلت خودش باخت و اگر کمی دقت می‌کرد و حریف را دست کم نمی گرفت مطمئنا نتیجه‌ بهتری دیروز رقم می خورد. 

انتهای پیام /

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید