احتمال حضور ونگر در تیم ملی فوتبال انگلیس قوت گرفت | اتاق خبر
کد خبر: 373689
تاریخ انتشار: 11 مهر 1395 - 19:04
با تایید ضمنی رییس کمیته اجرایی اتحادیه فوتبال انگلیس، احتمال مربیگری آرسن ونگر در تیم ملی انگلیس بیش از گذشته شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بعد از رسوایی سم الردایس در تیم ملی فوتبال انگلیس و جدایی این مربی بعد از تنها 67 روز، گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم زیر 21 ساله های انگلیس به طور موقت هدایت تیم ملی این کشور را بر عهده گرفت تا برای چهار بازی روی نیمکت سه شیر بنشیند. با این حال تلاش اتحادیه فوتبال انگلیس برای انتخاب سرمربی آغاز شده است و گفته می شود آرسن ونگر که قراردادش با آرسنال در پایان فصل به اتمام می رسد، گزینه اول این اتحادیه برای حضور دائم روی نیمکت سه شیر است.

مارتین گلن، رییس کمیته اجرایی اتحادیه فوتبال انگلیس، آرسن ونگر را بهترین گزینه برای جانشینی سم الردایس معرفی کرد و گفت: گزینه های زیادی مدنظر این اتحادیه است. باید تاکید کنم ونگر بهترین شرایط را بین مربیان دیگر دارد. 

گلن ادامه داد: محرومیتی که برای الردایس در نظر گرفتیم، می تواند از جریمه نقدی تا محرومیت از حضور روی نیمکت باشد. این موضوع را بخش قضایی اتحادیه فوتبال باید تعیین کند. از قبل هم می دانستیم الردایس از آن دست مربیانی است که مشکلاتی داشته ولی او در اتحادیه مربیان لیگ برتری، بالاترین مقام را داشت. الردایس همچنین در تیم های بزرگی نیز مربیگری کرده بود و سابقه خوبی در این زمینه در لیگ برتر داشت. تمام مسئولیت های استخدام این مربی را قبول می کنم ولی مسئولیت رفتاری که او داشته است را به هیچ وجه نمی‌پذیرم. الردایس در سال‌های اخیر رفتار مناسبی نداشته است و این مساله نیز اثبات شد.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید