نیمار کدام رونالدو را به دیگری ترجیح می‌دهد؟ | اتاق خبر
کد خبر: 373873
تاریخ انتشار: 12 مهر 1395 - 09:08
مهاجم تیم ملی برزیل رونالدوی برزیلی را به کریستیانو رونادو ترجیح می دهد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، هر چند نیمار با کریستیانو رونالدو هم دوره بوده و با این بازیکن رقابت می کند ولی در عین حال از رونالدو نازاریو به عنوان بازیکن کامل‌تر در مقایسه با کریس رونالدو نام برد.

برای خیلی از علاقه مندان به فوتبال قبل از جام جهانی ۹۸ فرانسه، رونالدو نازاریو یکی از بهترین بازیکنان جهان بوده است ولی با ظهور کریستیانو رونالدو که تاکنون سه بار توپ طلای جهان را کسب کرده، خیلی از علاقه مندان جوان تر فوتبال، این بازیکن را یکی از بهترین های دنیا می دانند.

وقتی از نیمار درباره اینکه کدام رونالدو را ترجیح می دهد سوال کردند، این بازیکن برزیلی گفت: من رونالدو واقعی را ترجیح می‌دهم؛ پدیده، رونالدو نازاریو. باعث افتخارم است که ابتدای دوران فوتبالم با اواخر فوتبال او همراه بود و تجربه بازی کنار او را داشتم. همانطور که دوست داشتم با بازیکنانی چون پله و روماریو بازی کنم، از بچگی دوست داشتم فرصت بازی در کنار رونالدو نازاریو را داشته باشم.

از نظر آماری کریستیانو رونالدو آمار به مراتب بهتری نسبت به رونالدو نازاریو دارد. رونالدو نازاریو برای تیم هایی چون بارسلونا، اینتر و رئال مادرید در ۵۳۱ بازی ۳۶۶ گل به ثمر رساند ولی کریستیانو رونالدو که اکنون ۳۱ ساله است، در تیم ملی پرتغال و تیم های باشگاهی خود ۵۱۱ گل به ثمر رسانده و می‌تواند آمار خود را بهتر کند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید