سخت‌گیری کی‌روش در تمرین یکشنبه تیم ملی فوتبال | اتاق خبر
کد خبر: 373888
تاریخ انتشار: 12 مهر 1395 - 10:29
تمرین تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران جهت دیدار مقابل ازبکستان صبح امروز پیگیری شد.

به‌ گزارش اتاق خبر، به نقل از ‌ایسنا، تمرین تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران صبح امروز (یکشنبه) از ساعت ۱۰:۱۵ با حضور ۱۸ بازیکن در زمین پژوهشگاه صنعت نفت آغاز شد.

در ابتدا بازیکنان تیم ملی فوتبال زیر نظر دیگو با دویدن‌های سریع و همچنان حرکات کششی بدن‌های خود را گرم کردند و در ادامه در نیمی از زمین بازی به تمرین‌های ترکیبی، ارسال از جناحین و البته شوت زنی به سمت دروازه‌ پرداختند.

در ادامه ملی‌پوشان ایران به نیمی دیگر از زمین آمدند و در قالب دو تیم به فوتبال درون تیمی پرداختند. در این فوتبال درون تیمی علیرضا بیرانوند گلر یکی از دروازه‌ها بود و علیرضا حقیقی هم وظیفه حفاظت از دروازه بعدی را داشت.

اشکان دژاگه از ابتدای تمرین جدا از سایرین و به صورت اختصاصی تمرین می‌کرد ولی با انجام بازی درون تیمی به سایرین ملحق شد و با سایر ملی‌پوشان به بازی پرداخت.

امروز دو بار بالگرد از روی مجموعه پژوهشگاه صنعت نفت عبور کرد و هر دو بار هم توجه همه از جمله بازیکنان و البته کارلوس کی‌روش را به خود جلب کرد.

افشین پیروانی که امروز بسیار سر حال به نظر می‌رسید و بارها و بارها نزد خبرنگاران آمد و با آنها به شوخی و صحبت کردن پرداخت.

مسئولان مجموعه پژوهشگاه صنعت نفت امروز برای دقایقی به محل تمرین تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران آمدند تا از امکانات فراهم شده بازدید کنند.

زمانی که بازیکنان برنامه‌های ترکیبی و سانتر از جناحین را مرور می‌کردند کارلوس کی‌روش در دایره میانی زمین ایستاده بود و کار شاگردانش را زیر نظر داشت. او که در اکثر تمرینات تیم‌ ‌ملی لباس متفاوتی از سایر دستیارانش می پوشید، امروز پیراهن همرنگ تمام اعضای کادرفنی را بر تن داشت.

هنگام بازی درون تیمی را انجام می دادند اوسیانو کروز از کنار زمین سایر بازیکنان را زیر نظر داشت و نکات فنی را به آنها گوشزد می‌کرد و گاهی اوقات هم پا به توپ می‌شد و پاس‌های زیبایی را برای بازیکنان ارسال می‌کرد.

اشکان دژاگه که در زمان بازی درون تیمی به همراه سایرین بازی می‌کرد در اواخر تمرین از سایرین جدا شد و نتوانست به تمرین ادامه دهد. او نزد دکتر شهاب، پزشک تیم‌ ‌ملی فوتبال رفت تا تمرینات کششی را انجام دهد.  

در اواخر تمرین بازیکنان به تمرین ضربات ایستگاهی از کنار زمین پرداختند.

احسان حاج صفی و رامین رضاییان بر اساس تاکتیک‌های مدنظر کارلوس کی‌روش توپ را به روی دروازه ارسال کرده و مهاجمان باید با ضربه سر دروازه را باز می‌کردند. کی‌روش نظارت ویژه‌ ای روی این تمرین داشت و تاکتیک‌های مدنظرش را به دقت به بازیکنان گوش زد می‌کرد.  

پس از اتمام تمرین گروهی تیم ملی، چند بازیکن در زمین باقی ماندند و تمرین ضربات پنالتی کردند که محمدرضا اخباری و علیرضا حقیقی به نوبت درون دروازه قرار گرفتند. در سوی دیگر زمین نیز احسان حاج‌صفی و رامین رضاییان ضربات کاشته را با علیرضا بیرانوند تمرین کردند.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید