تاتنهام سرتر از منچسترسیتی بود | اتاق خبر
کد خبر: 374097
تاریخ انتشار: 13 مهر 1395 - 13:18
گواردیولا:
سرمربی سیتی شکست برابر تاتنهام را قبول دارد و بر این باور است که تیم لندنی بازی برتری به نمایش گذاشت.

به‌ گزارش اتاق خبر، به نقل از ‌ایسنا، منچسترسیتی در هفته‌ هفتم لیگ برتر انگلیس برای اولین بار با پپ گواردیولا طعم شکست را چشید. این تیم با دو گل در زمین تاتنهام شکست خورد اما همچنان با 18 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر انگلیس قرار دارد.

پپ گواردیولا بعد از شکست تیمش برابر تاتنهام گفت‌: آنها کاملا سرتر از ما بودند. باید بگویم تیم برتر پیروز شد. برابر تیمی بازی می کردیم که در سه سال گذشته مربی خود را حفظ کرده است و فصل قبل نیز برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش می‌کرد. آنها بازیکنان بااستعدادی در ترکیب خود دارند و در خط حمله نیز یکی از تیم‌های قدرتمند فوتبال در اروپا محسوب می‌شوند. بازی در زمین این تیم کار دشواری بود. در کنترل بازی مشکل داشتیم و نتوانستیم فضای کافی برای  جلو رفتن بازیکنان‌مان پیدا کنیم. توپ‌های زیادی را از دست دادیم. تاتنهام در تمام بازی یک گام از ما جلوتر بود. باید می‌توانم به آنها تبریک بگویم. وقتی حریف از شما بهتر است، تنها می توانید از آنها تعریف کنید و سعی کنید از این شکست درس بگیرید.

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی در ادامه گفت‌: فوتبال یک پروسه است. برخی از مواقع شما می برید و برخی مواقع می‌بازید. باید یاد بگیرید وقتی شکست می خورید، دلیل شکست‌تان را جویا شوید و به پیشرفت ادامه بدهید.

یکی از بازیکنانی که در این دیدار حضور نداشت، کوین دی‌بروین بود. این ستاره بلژیکی به دلیل مصدومیت در بازی قبل نتوانست منچسترسیتی را در این بازی همراهی کند. گواردیولا درباره غیبت این بازیکن ‌نیز گفت: کوین فوتبالیست فوق‌العاده‌ای است. نبود او برابر تاتنهام حس شد ولی او به تنهایی نمی‌تواند کاری انجام بدهد. باید همگی باهم پیروز شویم. تاتنهام به خاطر یک بازیکن پیروز نشد. آنها بهتر از ما بودند. از همان ابتدای مسابقه فهمیدم نمی توانیم بازی را کنترل کنیم. هر زمان که سعی می کردیم با توپ های بلند روی دروازه حریف موقعیت ایجاد کنیم، آنها روی ضد حمله خطرناک می‌شدند.

گواردیولا در پایان در پاسخ به این سوال که آیا تیم مائوریسیو پوچتینو می‌تواند مدعی قهرمانی در لیگ برتر باشد نیز گفت‌: بله. چراکه نه. آنها فصل گذشته نیز مدعی قهرمانی بودند. در لیگ برتر چند تیم مدعی قهرمانی در لیگ هستند و تاتنهام یکی از آنهاست.

تاتنهام با بردی که در این بازی به دست آورد، به یک امتیازی منچسترسیتی در صدر جدول رسید. اسپرز اکنون تنها تیم بدون شکست در لیگ برتر بعد از انجام هفت بازی است.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید