هنوز خیلی از فوتبالم باقی مانده است | اتاق خبر
کد خبر: 374495
تاریخ انتشار: 15 مهر 1395 - 09:38
رونی:
مهاجم تیم ملی فوتبال انگلیس اظهار کرد هنوز زمان بسیار زیادی از دوران فوتبالش باقی مانده است.

وین رونی انگلیس

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، وین رونی این روزها شرایط خوبی ندارد. او در منچستریونایتد جایگاهش را از دست داده است. او نیمکت نشین شده و ممکن است به سبب همین در رقابت‌های انتخابی جام جهانی که هفته‌ آینده در قاره اروپا برگزار می‌شود، جایی در ترکیب تیم ملی فوتبال انگلیس نداشته باشد.

وین رونی در نشستی مطبوعاتی، درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد. او در پاسخ به این سوال که آیا فوتبال شما رو به اتمام است، به صحبت پرداخت و گفت‌: نه، به هیچ وجه. هنوز خیلی از فوتبال من باقی‌ مانده است. نیمکت نشینی جزوی از فوتبال است. این یک چالش جدید برای من است و من مصمم هستم که جایگاهم را در تیم‌ ‌ملی و منچستریونایتد به دست آورم. مشکلی ندارم که بقیه درباره من چه فکری می‌کنند. پیشتر گفتم مردم حق دارند هرچه می‌خواهند بگویند. این طبیعت فوتبال است. هیچ وقت نمی توانید همیشه برای تیم‌تان بازی کنید. اکنون در وضعیتی هستم که دوست دارم فوتبال بازی کنم ولی باید با این شرایط کنار بیام چراکه یک جنگنده هستم. می دانم با سختکوشی و کار زیاد می‌توانم جایگاهم را پس بگیرم. درست همین طور بود که توانستم به تیم‌ ‌ملی برسم و در منچستریونایتد موفق شوم.

کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس در ادامه سخنانش ‌اضافه کرد: حضور در تمرینات با چهره جدید، همیشه جذاب است. اتفاقی که برای فوتبال انگلیس رخ داد، شرم آور بود. رفتن سم الردایس به آن صورت، باعث افت فوتبال انگلیس بود ولی از طرفی حضور چهره جوانی مثل گرت ساوت‌گیت می‌تواند تاثیر مثبتی در تیم داشته باشد. خود الردایس می داند اشتباه کرد. او نباید وارد آن ماجرا می‌شد ولی ما این موضوعات را فراموش کردیم و فقط به فکر بازی برای تیم‌ ‌ملی هستیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید