اگرمنصوریان از خارج پیشنهاد دارد باید به او افتخار کنید | اتاق خبر
کد خبر: 374532
تاریخ انتشار: 15 مهر 1395 - 15:33
برانکو:
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید باشگاه باید درباره گولچ تصمیم‌گیری کند.

برانکو ایوانکوویچ

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، برانکو ایوانکوویچ درباره برتری پرسپولیس در دو دیدار دوستانه گذشته، گفت: دیروز و امروز دو بازی دوستانه خوب انجام دادیم که من از آنها رضایت کامل دارم. روز گذشته کارهای اصلاحی روی کارهای تکنیکی و تاکتیکی تیم انجام دادیم و بعدازظهر هم یک بازی دوستانه انجام دادیم که به اعتقاد من بازی خودش بهترین تمرین است. بازیکنانم در این دیدار خوب دویدند و کارهای ترکیبی خوبی انجام دادند و از آنها رضایت دارم. مهم نیست نتیجه چه بود اما از آنها راضی هستم.

وی درباره اینکه از کمال کامیابی‌نیا و محسن ربیع‌خواه در پست دفاع وسط استفاده کرده است، گفت:‌ با توجه به اینکه الکسی پلیانسکی هنوز مصدوم است محمد انصاری و سیدجلال حسینی هم نیستند از کامیابی‌نیا در پست دفاع استفاده کردم تا او را امتحان کنم زیرا هیچ وقت معلوم نیست به چه نوع بازیکنی نیاز داریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا از بازیکنان تیم امید بازیکنی مدنظرش است یا خیر؟ گفت: آنها بازیکنان قابل توجهی دارند. انشاءالله در تعطیلات بعدی چند بازیکن را دعوت می‌کنیم که در تمرینات ما حاضر شوند.

برانکو درباره وضعیت آنتونیو گولچ، گفت: تا آنجا که اطلاع دارم باشگاه با این بازیکن در تماس است و باشگاه مشکل را حل خواهد کرد. من صحبتی با این بازیکن نکردم.گولچ باید مشکلش را با باشگاه حل کند و از وقتی رفته با من صحبتی نداشته است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره سایر بازیکنان خارجی پرسپولیس هم گفت: اگر یادتان باشد باید بگویم ماریچ بعد از پنج ماه بازیکن فیکس ما شد. اینها زمان کوتاهی با ما هستند. متاسفانه الکسی پلیانسکی مصدوم شده و گولچ هم به خاطر مشکلش با باشگاه در تمرینات نیست. طبیعتا خط دفاع ما خوب است و آن چیزی که خوب است را تغییر نمی‌دهم. اگر یادتان باشد الکس از همان هفته اول بازی کرد و در دیدار مقابل سایپا به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد. احتمالا بازی بیشتری به او برسد اما 15 روز است که مصدوم است.

وی درباره ناراحتی بازیکنان ذخیره از بازی نکردن، گفت: در دنیا بازیکن ذخیره‌ای وجود ندارد که ناراحت نباشد. تعدادی از بازیکنان که بازی می‌کنند راضی هستند و بخش دیگری که کمتر بازی می‌کنند ناراحتند. فرقی نمی‌کند بازیکن 18 ساله یا 35 ساله، همه در تمرین حاضر می‌شوند. به طور مثال سیدجلال حسینی که 30 و چند ساله است تلاش زیادی در تمرینات دارد. او به خاطر تلاش زیادی که انجام می‌دهد در سطح بالا بازی می‌کند.

برانکو اظهار کرد: مطمئنا اینگونه نخواهد بود که یک نفر زمانی که فیکس شد همیشه بازیکن فیکس بماند. همه بازیکنانی که در پرسپولیس حضور دارند باید آمادگی رقابت را داشته باشند. همین رقابت است که هر کسی تلاش می‌کند تا جای خودش را به دست بیاورد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه علیرضا منصوریان اعلام کرده از لیگ انگلیس پیشنهاد دارد، گفت: من نمی‌توانم درباره حضور منصوریان در فوتبال انگلیس نظر بدهم چون همه مربیان کار خودشان را انجام می‌دهند. واقعیت این است که شانس مربیگری در خارج از کشور خیلی ساده نیست. مربیان ایرانی قطعا کیفیت خوبی دارند زیرا در ایران مربیان زیادی از کشورهای ایتالیا، آلمان، کرواسی و ... آمدند و فعالیت کردند. می‌خواهم بگویم تفاوت خیلی زیادی در کیفیت مربیان نیست فقط مساله شانس است. بلکه یک مربی ایرانی می‌تواند در خارج از ایران مربیگری کند. شما فکر می‌کنید هر فردی از انگلیس به ایران بیاید مربی بزرگی است. من بازی‌های تیم‌های انگلیسی را تماشا می‌کنم آنها باز هم در فاز دفاع خوب عمل نمی‌کنند و گاهی هم کم گل می‌زنند. مربیان ایرانی قطعا می‌توانند در تیم‌های خارجی مربیگری کنند. منصوریان اگر پیشنهاد داشته است باید به او افتخار کنید.

وی درباره نبرد لوبانوف و علیرضا بیرانوند، گفت: لوبانوف دروازه‌بانی خوب و ملی‌پوش است و در بازی‌های ما کم گل خورده است. او به ایران آمد اما طبیعی است که بیرانوند بهتر از لوبانوف بود. این دروازه‌بان برای اینکه بیشتر بازی کند به کشورش رفت زیرا می‌دانست با حضور بیرانوند شانس کمتری برای بازی دارد.

برانکو گفت: ما همیشه تیم‌های مختلف و تیم امید را آنالیز می‌کنیم و به دنبال بازیکن خوب هستیم. امروز تیم امید را آنالیز کردیم. اینکه کسی را جذب می‌کنیم یا نه، بعدا مشخص می‌شود زیرا در نیم فصل سخت می‌توان بازیکن باکیفیت جذب کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید