شناخت مسی از فوتبال من را غافلگیر کرد | اتاق خبر
کد خبر: 375246
تاریخ انتشار: 19 مهر 1395 - 02:45
بائوسا:
سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین به ستایش از لیونل مسی پرداخت و تاکید کرد شناخت بسیار بالایی که اعجوبه بارسلونا از فوتبال دارد، او را شگفت زده کرده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ادگاردو بائوسا بعد از استعفای خراردو مارتینو هدایت تیم ملی فوتبال آرژانتین را بدست گرفته است.

او در مورد لیونل مسی و درکی که از فوتبال دارد به صحبت پرداخت و اظهار کرد: آنچه که مرا درباره مسی حیرت زده کرده است، شناخت فوتبالی بسیار بالای اوست. او همه چیز را می داند. مسی هر آنچه را که لازم باشد، درباره هم‌تیمی‌هایش و کادر فنی لازم می داند. او به مسایل ریز و درشت توجه می کند. یک ستاره بزرگ فوتبال جهان باید فوتبال را به خوبی بشناسد اما مسی من را غافلگیر کرد زیرا او بیشتر از چیزهای می‌داند که لازم است یک فوتبالیست بداند.

بائوسا ادامه داد: مسی درباره همه اطلاعات دارد و چیزی را از دست نمی دهد. او بازیکنی بسیار بزرگ و تاثیرگذار است و شناختی بسیار بالایی که از فوتبال دارد، به مربی و هم‌تیمی‌هایش کمک زیادی می کند. او شخصیتی بسیار جالب دارد. 

مسی با وجود این که از بازی های ملی خداحافظی کرده بود اما در نهایت تصمیم گرفت از این تصمیم صرف نظر کند. به نظر می رسد سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین در این تغییر موضع مسی نقش تاثیرگذاری داشته است.

بائوسا در این زمینه هم اظهار کرد: اولین چیزی که از مسی خواستم این بود که از او درخواست یک جلسه کردم. به محض اینکه او موافقت کرد، فهمیدم مشکلی با هم نخواهیم داشت. همه صحبت ما درباره فوتبال بود. هدف من قانع کردن او نبود بلکه فقط می‌خواستم با او صحبت کنم. خاویر ماسکرانو در بارسلونا از من پذیرایی کرد. بعد از صحبت کردن با این دو بازیکن، به آنها گفتم برای دیدار آینده آرژانتین به هر دوی‌شان نیاز دارم و به تیم ملی دعوتشان می کنم. این‌گونه بود که همه چیز به پایان رسید.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید