راموس کامل‌تر از کاناوارو و بارسی است | اتاق خبر
کد خبر: 375254
تاریخ انتشار: 19 مهر 1395 - 04:10
آنچلوتی:
سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ به ستایش از سرخیو راموس پرداخت و او را کامل تر از اسطوره های خط دفاعی فوتبال ایتالیا مثل کاناوارو و فرانکو بارسی دانست.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سرخیو راموس یکی از بهترین مدافعان تاریخ فوتبال جهان به شمار می آید. او سال‌هاست در رئال مادرید بازی می کند و بازوبند کاپیتانی این تیم را بعد از جدایی ایکر کاسیاس به بازو می‌بندد.

راموس نه تنها در کارهای دفاعی خوب و موثر است بلکه در بازی هجومی هم تبحر خاصی دارد. گلی که راموس در فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2014 به ثمر رساند باعث شد رئال مادرید جام قهرمانی در آن سال را بالای سر ببرد.

کارلو آنچلوتی یکی از مربیانی است که با راموس کار کرده است. او به ستایش از این بازیکن اسپانیایی پرداخت و گفت: راموس برای رئال مادرید بازیکنی بسیار تاثیر گذار و مفید است. تجربه و کیفیت بالایی دارد و مهم‌تر این‌که گل های حساسی هم برای تیمش به ثمر رسانده است. همه اینها باعث شده تا او به یک بازیکن بسیار باکیفیت و تاثیرگذار تبدیل شود.

او ادامه داد: نمی‌توان به عنوان یک مربی و منتقد، از راموس انتظار بیشتری داشت. او یک مدافع کامل است و همه فاکتورهای یک بازیکن بزرگ را دارد. راموس در یارگیری بسیار دقیق است و با تمرکز بالایی بازی می کند. شخصیت بالایی دارد و یک رهبر کامل در میدان است. راموس همه صفت های یک مدافع و رهبر خوب را در میدان دارد. او کامل‌تر از مدافعان بزرگی چون فابیو کاناوارو و فرانکو بارسی است.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید