هنوز به سطح بزرگان بایرن مونیخ نرسیدم | اتاق خبر
کد خبر: 375265
تاریخ انتشار: 19 مهر 1395 - 06:06
کیمیش:
با وجود این که در بایرن مونیخ به بازیکنی بزرگ و تاثیر گذار تبدیل شده است. با این حال خود را قابل مقایسه با ستاره های بزرگی این تیمی نمی داند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یاشوا کیمیش یکی از استعدادهای جدید فوتبال آلمان به شمار می آید که آینده درخشانی در انتظار اوست. این بازیکن جوان زیر نظر پپ گواردیولا به فوتبال آلمان معرفی شد و با آمدن کارلو آنچلوتی، بهتر از قبل ظاهر می شود و به بازیکنی کلیدی و تاثیرگذار در بایرن مونیخ تبدیل شده است.

کیمیش در این زمینه به سایت رسمی فدراسیون فوتبال آلمان گفت: فصل قبل با درخشش در یک تیم دسته دومی به بایرن مونیخ پیوستم. در آن زمان کسی من را نمی شناخت اما اکنون شرایط به کلی تغییر کرده است. فصل قبل زیاد به میدان نرفتم. با این حال هر وقت فرصت بازی به من رسید، از آن به خوبی استفاده کردم.

ستاره جوان بایرن ادامه داد: با درخشش در بایرن مونیخ به تیم ملی دعوت شدم. بعد از بازگشت از یورو 2016، همه چیز برای من تغییر کرد و دیگر خواسته ها و انتظارات قبل را نداشتم. از اینکه بازیکنی تاثیرگذار برای بایرن مونیخ هستم و فرصت قرار گرفتن در ترکیب اصلی را پیدا کردم، بسیار خوشحال هستم.

او در ادامه سخنانش هم اظهار کرد: دوست دارم  بگویم فشار بازی کردن در تیم بزرگ بایرن مونیخ روی من تاثیر نگذاشت. انتظارات از من بالا رفته است. بعضی از هواداران خواستار امضا گرفتن از من هستند. این چیزها را به خوبی درک کردم. با این حال اجازه نمی دهم تمرکزم به هم بریزد.

کیمیش درباره مقایسه خود با ستاره‌های بزرگ بایرن مونیخ گفت: در بایرن بازیکنان بزرگی بازی می کنند. بیشتر این بازیکنان سابقه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و جام جهانی را در کارنامه دارند. برای تبدیل شدن به بازیکنی بزرگ در بایرن مونیخ، هنوز راهی طولانی در پیش دارم. اکنون با نظم و تمرکز بالاتری بازی می کنم.  با این حال هنوز قابل قیاس با بازیکنان بزرگی همچون توماس مولر، ژابی آلونسو و مانوئل نویر نیستم.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید