هدف ما قهرمانی است | اتاق خبر
کد خبر: 375283
تاریخ انتشار: 19 مهر 1395 - 08:59
بسکتبالیست خارجی پتروشیمی:
جرالد رابینسون بازیکن آمریکایی تیم پتروشیمی در رقابت‌های باشگاه‌های آسیا از حضورش در این تیم ایرانی راضی است و می‌گوید هدف نماینده ایران چیزی جز قهرمانی نیست.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، جرالد رابینسون، بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال پتروشیمی خیلی دیر به جمع جنوبی‌ها پیوست ولی در این مدت سعی کرد خود را با تیم هماهنگ کند و در دو بازی نخست نیز عملکرد قابل قبولی داشت. گارد راس آمریکایی پتروشیمی از وضعیت خودش و تیم راضی است. او درباره دو دیدار نخست پتروشیمی در این تورنمنت گفت: همیشه وقتی می‌برید راضی کننده است. برد بسیار لذت بخش است. در این مسابقه همه  به بازی گرفته شدند و برای بازی‌های بعد آماده تر می‌شوند. مطمئناً در ادامه به آمادگی خوبی می‌رسیم.


رابینسون درباره حضورش در پتروشیمی نیز بیان کرد: کلا در این تیم احساس خوبی دارم و هر روز بهتر می‌شوم. پیشرفت خوبی داشتیم و بهتر بازی می‌کنیم و راضی هستم که در این تیم حضور دارم.


گارد راس پتروشیمی درباره دیگر تیم‌های حاضر در باشگاه‌های آسیا تصریح کرد: نمی‌شود قیاسی بین تیم‌ها انجام داد و هر تیمی یک نقاط قوت و ضعف دارد  و نسبت به جاهای دیگر که بازی کردم نمی توان قیاسی انجام داد.


او در پاسخ به این سوال که بازیکنان خارجی حاضر در این رقابت‌ها را چطور می‌بیند؟ گفت: نمی‌توانم نظری بدهم. تنها منتظر می‌مانم تا نوبت به بازی مقابل آنها برسد و بعد نظرم را بگویم اما جیمز وایت هم‌تیمی‌ام در پتروشیمی را خیلی دوست دارم.

رابینسون در پاسخ به این سوال که قول قهرمانی پتروشیمی را می‌دهد یا نه؟ تصریح کرد: بلی اما نمی‌شود از حالا گفت قهرمان 100 درصد هستیم. این قول را می‌دهم که با تمام انرژی و توانم برای موفقیت تیم تلاش کنم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید