خانه امن ترین برای بی ام و ! + عکس | اتاق خبر
کد خبر: 375354
تاریخ انتشار: 19 مهر 1395 - 13:45
با نزدیک شدن این طوفان به سواحل فلوریدا یکی از کاربران اینستاگرام به نام رندی ( یوزر Jalilsup ) در اقدامی جالب بی ام و E30 M3 خود را مستقیما به پذیرایی خانه آورده است.

به گزارش اتاق خبر به نقل از motortrend ، طوفان متیو از اوایل هفته جاری سواحل دریای کاراییب را درنوردیده و در این میان علاقمندان به اتومبیل های کلاسیک دست به کار شده اند تا خودروهای ارزشمند خود را از خسارات این طوفان نجات دهند. برخی خودروها را در گاراژهای محکم پارک کرده اند و برخی دیگر فضاهای امن را برای ماشین هایشان اجاره کرده اند اما شدت علاقه به اتومبیل افرادی را مجبور به اتخاذ روش های متفاوت کرده است.

وقتی پذیرایی خانه امن ترین جا برای بی ام و است

وقتی پذیرایی خانه امن ترین جا برای بی ام و است

با نزدیک شدن این طوفان به سواحل فلوریدا یکی از کاربران اینستاگرام به نام رندی ( یوزر Jalilsup ) در اقدامی جالب بی ام و E30 M3 خود را مستقیما به پذیرایی خانه آورده است. بله دقیقا منظورمان همین است. این بی ام و M3 سفارشی برای در امان ماندن از آسیب طوفان از درب اصلی آپارتمان به درون خانه آورده شده است.

هرچند صاحب این خودرو تا اتمام طوفان نمی‌تواند از سواری آن لذت ببرد اما می‌تواند لحظات منحصر به فردی مانند صرف یک صبحانه رمانتیک با بی ام و را تجربه کند. در پایان و با فروکش کردن طوفان این بی ام و E30 مجددا به محوطه جلوی منزل بازخواهد گشت.

وقتی پذیرایی خانه امن ترین جا برای بی ام و است

وقتی پذیرایی خانه امن ترین جا برای بی ام و است

اما بقیه مانند این بی ام و خوش‌شانس نبودند. و به عنوان مثال گزارش هایی از آسیب رسیدن به تاسیسات پیست سرعت دیتونا شامل نورافکن ها، بلندگوها، حصارها، ورودی ها و درخت های اطراف پیست مخابره شده است.

 94105

منبع : اخبار خودرو

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید