زمان خداحافظی پیکه از تیم ملی اسپانیا مشخص شد | اتاق خبر
کد خبر: 375467
تاریخ انتشار: 20 مهر 1395 - 18:12
مدافع تیم‌ ‌ملی اسپانیا اعلام کرد بعد از جام جهانی 2018 روسیه از تیم ملی فوتبال این کشور خداحافظی خواهد کرد.

پیکه

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا یکشنبه موفق شد با نتیجه‌ دو بر صفر آلبانی را شکست دهد.

در این دیدار لباس پیکه نسبت به بقیه بازیکنان اسپانیایی کوتاه‌تر بود و پرچم اسپانیا روی آن حک نشده بود. این حرکت با انتقادات زیادی از این بازیکن اهل کاتالان همراه شد  که خیلی‌ها پیکه را متهم کنند که به دنبال ایجاد دو دستگی در تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا است.

جرارد پیکه 29 ساله بعد از پایان این مسابقه اعلام خداحافظی خود را از تیم‌ ‌ملی اسپانیا بعد از جام جهانی اعلام کرد و گفت‌: همه چیز را امتحان کرده‌ام،  ولی دیگر از انتقادها خسته شده‌ام و نمی توانم این انتقادها را تحمل کنم. انتقادهایی که بابت آستین پیراهن من در بازی با آلبانی مطرح شد، صبر و تحملم را لبریز کرد و دیگر شور و شوقی برای پوشیدن پیراهن اسپانیا ندارم. با وجود این که بعد از جام جهانی روسیه 31 ساله خواهم شد،  ولی باید تاکید کنم که بعد از این رقابت‌ها از تیم‌ ‌ملی خداحافظی خواهم کرد.

اتحادیه فوتبال اسپانیا نیز بعد از این دیدار به حمایت از این مدافع پرداخت و نوشت: اتحادیه فوتبال اسپانیا حمایت کامل خود را از پیکه، مدافع تیم‌ ‌ملی نشان می‌دهد و حاشیه‌های ایجاد شده برای او را بی ارزش و بی اهمیت می داند. با وجود گزارشاتی مبنی بر این که خود پیکه آستینش را کوتاه کرده است باید بگوییم که آستین‌های کوتاه در البسه آدیداس بوده است و پیکه نیز از همان طرح و مدل استفاده کرده است. این بازیکن تنها برای راحتی بیشتر از لباس‌های آستین کوتاه استفاده کرده است و انتقاداتی که از او می‌شود درست نیست و ناراحت کننده است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید