هوادارانمان را خوب می‌شناسم | اتاق خبر
کد خبر: 375493
تاریخ انتشار: 21 مهر 1395 - 05:47
مدیرعامل باشگاه سپاهان:
مدیرعامل باشگاه سپاهان با اشاره به اینکه از سال ۱۳۷۴ وارد این باشگاه شده، گفت: هواداران سپاهان را به خوبی می‌شناسم و آن‌ها نیز باید بدانند که طاهری‌ها هدفی به جز کمک به سپاهان ندارند.

محسن طاهری

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محسن طاهری اظهار کرد: باقریان چند وقت پیش استعفا داد و بعد از جلسه‌ای که هیات مدیره داشت با این استعفا موافقت شد و در نهایت بنده به عنوان مدیر عامل انتخاب شدم.

وی با بیان اینکه امیدوارم این تغییر شوک مثبتی را به تیم وارد کند، ادامه داد: در آستانه داربی اصفهان هستیم. شرایط سپاهان بسیار خوب است و این تیم زیر نظر کادر فنی تمرینات خوبی را پیگیری می‌کند و امیدوارم که این تیم بتواند هم در این بازی و هم در ادامه نتایج خوبی را بگیرد.

طاهری با بیان اینکه سپاهان الان تیمی جوان است، افزود: تیمی متحول شده هستیم اما با تغییراتی که ویسی داشته مطمئناً می‌توانیم نتایج خوبی را به دست آوریم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه بنده از سال ۷۴ وارد این باشگاه شدم، افزود: از آن موقع تا الان با تمام اعضای هیات مدیره و مربیان کار کردم و هواداران این تیم را به خوبی می‌شناسم. آن‌ها نیز باید بدانند که طاهری‌ها هدفی به جز کمک به سپاهان ندارند.

طاهری تصریح کرد: برای به دست آوردن موفقیت باید همه مجموعه تلاش کنند. من تنها نمی‌توانم کاری را از پیش ببرم و همه از اعضای شرکت فولاد مبارکه که هزینه‌های این تیم را پرداخت می‌کند تا مربیان، بازیکنان و هوادارانی که ما را حمایت می‌کنند، باید همدل شوند تا سپاهان همیشگی را ببینیم و نتایج دلخواه‌مان را به دست آوریم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید