آزادکاران با چهار مدال طلا و یک برنز به کار خود پایان دادند | اتاق خبر
کد خبر: 375496
تاریخ انتشار: 21 مهر 1395 - 07:17
رقابت‌های بین المللی کشتی - هند؛
نمایندگان ایران با کسب ۴ مدال طلا و یک مدال برنز به کار خود در رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد هند پایان دادند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد روزهای ۱۷ و ۱۸ مهرماه با حضور تیم های ایران، هند، روسیه، تاجیکستان، قرقیزستان، اوکراین، مغولستان، ازبکستان و گرجستان در شهر پونا هندوستان برگزار شد.

تیم ایران که با پنج نماینده در این رقابت‌ها حضور یافته بود در پایان توسط مهران شیخی، بهمن تیموری، علی موجرلو و اسماعیل نجاتیان در اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶ و ۹۷ کیلوگرم صاحب مدال طلا و جعفر شمس ناتری در وزن ۱۲۵ کیلوگرم صاحب مدال برنز شد.

در روز دوم این رقابت‌ها و در وزن ۶۱ کیلوگرم مهران شیخی در دور نخست مقابل نماینده تاجیکستان با نتیجه ۱۰ بر صفر (ضربه فنی) به پیروزی رسید.، وی در دور بعد نیز حریف هندی را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه ۱۰ بر صفر کشتی گیری از اوکراین را برد و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار نیز با نتیجه ۶ بر ۴ کشتی گیری از کشور میزبان را شکست داد و صاحب مدال طلا شد.

در وزن ۸۶ کیلوگرم علی موجرلو به ترتیب با نتایج ۸ بر صفر و ۶ بر ۲ کشتی‌گیرانی از کشورهای تاجیکستان و اوکراین را مغلوب کرد و راهی دیدار پایانی شد. موجرلو در دیدار فینال با شکست نماینده ازبکستان به عنوان قهرمانی رسید.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم نیز جعفر شمس ناتری با نتیجه ۳ بر یک مقابل کشتی گیری از مغولستان شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.. وی در این دیدار مقابل حریفی از هند به برتری رسید و صاحب مدال برنز شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید