پیروزی برزیل و شیلی در شب شکست خانگی آرژانتین | اتاق خبر
کد خبر: 375635
تاریخ انتشار: 23 مهر 1395 - 05:28
انتخابی جام جهانی در آمریکای جنوبی
تیم ملی فوتبال آرژانتین در غیاب مسی ناامید کننده ظاهر شد و در خانه با یک گل برابر پاراگوئه در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه تن به شکست داد اما برزیل در ادامه روند خوب خود این بار در خانه ونزوئلا به پیروزی رسید.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸  در آمریکای جنوبی ۵  دیدار برگزار شد که در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها آرژانتین در خانه از پاراگوئه پذیرایی کرد و در میان ناباوری همگان با یک گل تن به شکست داد.
آرژانتین در این دیدار لیونل مسی را به خاطر آسیب‌دیدگی در اختیار نداشت و شکست خانگی این تیم نشان داد که تا چه اندازه وابسته به مسی است.
پاراگوئه در دقیقه ۱۸ توسط گونزالس به گل رسید. در ادامه آرژانتین در دقیقه ۴۷ یک پنالتی به دست آورد که سرخیو آگرو آن را از دست داد تا خلا مسی بیش از پیش احساس شود.
آرژانتین با این شکستی که متحمل شد با ۱۶ امتیاز در رده پنجم جدول رده‌بندی قرار گرفت تا کار این تیم برای صعود سخت شود.
در یکی دیگر از دیدارهای حساس برزیل در خانه ونزوئلا به میدان رفت و توانست با دو گل به پیروزی برسد. برای سلسائو در این دیدار گابریل خسوس و ویلیان گلزنی کردند.
برزیلی با این پیروزی که به دست آورد  ۲۱ امتیازی شد و به تنهایی در صدر جدول رده‌بندی قرار گرفت.
اروگوئه که تا قبل از برگزاری هفته دهم در صدر جدول رده‌بندی جای داشت در یکی از حساس‌ترین بازی‌ها در خانه کلمبیا به میدان رفت و این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید تا شاگردان تابارس صدر جدول رده‌بندی را از دست دهند.
گل های اروگوئه را در این دیدار رودریگوئز و لوئیس سوارس به ثمر رساندند و برای کلمبیا هم آگیلار و مینا گلزنی کردند.
کلمبیا با تساوی که در این دیدار به دست آورد ۱۷ امتیازی شد و در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار گرفت این درحالی است که اروگوئه با ۲۰ امتیاز به رده دوم جدول رده بندی سقوط کرد.
در یکی دیگر از دیدارهای برگزار شده بولیوی که در خانه از اکوادور پذیرایی کرد با تساوی دو بر دو متوقف شد اما تیم میلی فوتبال شیلی قهرمان کوپا آمه ریکا توانست با نتیجه دو بر یک پرو را از پیش رو بردارد.
هر دو گل شیلی را در این دیدار که میزبان بود آرتورو ویدال ستاره بایرن‌مونیخ به ثمر رساند تا نشان دهد که چه بازیکن تاثیرگذاری برای تیم ملی کشورش است.
شیلی با این پیروزی که به دست آورد با ۱۴ امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی قرار گرفت تا امید خود را به صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حفظ کند.
انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید