حسینی: حضورم در تیم منتخب جهان افتخاری برای ایران است | اتاق خبر
کد خبر: 375695
تاریخ انتشار: 23 مهر 1395 - 23:36
تیم‌های دایی همیشه برای برد به میدان می‌آیند
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد برایش افتخار بزرگی است که نامش در لیست بازیکنان منتخب جهان قرار گرفته است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بعد از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه، نام سید جلال حسینی در بین بازیکنان منتخب هفته دنیا قرار گرفت. 

حسینی در این مورد گفت: برایم افتخار بسیار بزرگی است که نامم در تیم منتخب جهان باشد. آنچه که اهمیت دارد این است که این یک افتخار برای ایران است. تک تک بازیکنان تیم‌ ‌ملی می‌توانند در لیست برترین بازیکنان جهان قرار بگیرند. این بار نام من انتخاب شد و از این بابت خوشحال هستم.

حسینی در ادامه درباره دیدار هفته‌ آینده پرسپولیس در مقابل نفت تهران نیز اظهار کرد: بازی فوق‌العاده‌ سختی پیش روی ماست. نفت یکی از تیم‌های خوب ایران است که علی دایی آن را هدایت می‌کند. دایی همیشه به تیم‌هایش روحیه بردن می‌دهد و بنابراین نفت برای پیروزی به مصاف ما خواهد آمد ولی ما هم پرسپولیس هستیم و برای کسب پیروزی به میدان می رویم. از اکنون به بعد همه تمرکز ما روی این دیدار است.

حسینی هم در ادامه درباره هواداران هم خاطر نشان کرد: هواداران نیز در بازی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران در مقابل کره جنوبی سنگ تمام گذاشتند. از آنها تشکر می‌کنم. امیدوارم هواداران پرسپولیس هم در روز بازی مقابل نفت به ورزشگاه بیایند و ما را تشویق کنند تا با روحیه‌ای که از آنها می گیریم، انرژی دوچندانی داشته باشیم و نفت را شکست بدهیم. اگر می‌خواهیم در صدر جدول رده‌بندی باقی بمانیم، نباید امتیازی را از دست بدهیم.

حسینی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به مطالباتش از باشگاه نفت اشاره کرد و گفت‌: دیگر نمی دانم چه کاری کنیم. پیش هر کسی که می رویم، ما را به نفر بعدی پاس می‌دهد. گویی که ما مسخره شدیم. اگر یک بازیکن اشتباهی کند، کمیته‌ انضباطی بلافاصله با او برخورد خواهد کرد. هواداران هم اگر اشتباهی را مرتکب شوند، کمیته‌ انضباطی بلافاصله آنها را محروم می‌کند اما چرا همین کمیته‌ انضباطی برای دریافت مطالبات ما از باشگاه‌ها اقدامی نمی‌کند؟ فقط صدور رای کافی نیست. بارها با مسئولان باشگاه نفت صحبت کردیم اما هیچ کس پاسخ قانع کننده‌ای را به ما نمی‌دهد. پیش از این که تمرکزمان روی بازی‌های تیم‌ ‌ملی بود و از الان هم تمرکزمان روی بازی پرسپولیس است. امیدوارم که این دوستان تمرکز ما را بر هم نزنند و به فکر مطالبات ما باشند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید