خاطره خنده‌دار لمپارد از ماکلله | اتاق خبر
کد خبر: 375888
تاریخ انتشار: 25 مهر 1395 - 14:32
فرانک لمپارد در گفت‌وگو با سایت آمریکایی نیویورک تایمز، از خنده‌دارترین خاطره فوتبالی خود صحبت کرد.

چلسی مکه له له

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فرانک لمپارد که سال‌ها در چلسی بازی می‌کرد، بعد از مقطع کوتاهی حضور در منچسترسیتی راهی نیویورک شد تا در تیم فوتبال این شهر به میدان برود.

او در گفت‌وگو با نیویورک تایمز درباره شیرین‌ترین خاطره فوتبالی خود اظهار کرد: در فصل اول حضور در چلسی (05-2004) که قهرمان شدیم، در بازی ماقبل پایانی باید با چارلتون بازی می کردیم. قهرمانی ما قطعی شده بود و تیم صاحب یک ضربه پنالتی‌ شد. کلود ماکلله بازیکن خیلی خوبی است ولی به هیچ وجه گلزن نبود. تصمیم گرفتیم که او پنالتی‌ را بزند تا حداقل یک گل برای ما زده باشد.

لمپارد ادامه داد: کلود پشت توپ قرار گرفت و ضربه را زد. دروازه‌بان ضربه او را دفع کرد ولی در برگشت او توانست دروازه چارلتون را باز کند. آنچه که برای ما خنده دار و جالب بود، نحوه خوشحالی ماکلله بود زیرا هیچ‌کدام از ما نمی‌دانستیم او به چه شکل بعد از گل خوشحالی می‌کند. البته ژوزه مورینیو (سرمربی وقت چلسی) هم خیلی در آن صحنه خوشحالی کرد و برایش جالب بود که ماکلله گلزنی کرده است.

چلسی در آن فصل با هدایت ژوزه مورینیو توانست ضمن شکستن رکورد امتیاز در تاریخ لیگ برتر قهرمان شود. آنها فصل بعد نیز توانستند به خوبی از قهرمانی‌شان دفاع کنند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید