بازی با لیورپول حساس است ولی سرنوشت فصل را مشخص نمی‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 375895
تاریخ انتشار: 25 مهر 1395 - 15:51
مورینیو:
سرمربی منچستریونایتد منتظر بازی با لیورپول است ولی معتقد است این دیدار سرنوشت این فصل لیگ برتر را مشخص نمی‌کند.

مورینیو

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حساس‌ترین دیدار هفته هشتم لیگ برتر دوشنبه در آنفیلد برگزار خواهد شد و لیورپول به دیدار منچستریونایتد خواهد رفت. این برای اولین بار است که ژوزه مورینیو، داربی شمال غرب را در فوتبال انگلیس تجربه می‌کند.

سرمربی پیشین پورتو، اینتر، رئال مادرید و چلسی پیش از بازی گفت:‌ می‌خواهم این بازی را با تمام وجودم حس کنم. تا حالا تجربه حضور در این بازی حساس را نداشتم ولی مدت‌هاست در انگلیس هستم و بازی‌های حساس اینچنینی را تجربه کردم.

مورینیو در ادامه گفت:‌ مشخص است که هنوز چنین بازی مهمی را تجربه نکردم ولی بازی‌های زیادی را برابر لیورپول انجام دادم. بازی‌های زیادی را مقابل منچستریونایتد داشتم. بزرگی دو باشگاه را می‌دانم و اکنون که در یونایتد هستم، میزان شناختم بیشتر هم شده است. می‌دانم که این بازی یک بازی خاص و تاریخی است و برای هر دو تیم، اهمیت دارد. به آنجا می‌رویم تا بازی خودمان را انجام بدهیم و ذهنیت و چیزهایی که تمرین کردیم را پیاده خواهیم کرد.

سرمربی پرتغالی در ادامه گفت:‌ فضای آنفیلد را دوست دارم. برای بازی‌های حساس اینچنینی، چنین جوی لازم است. همیشه دوست داشتم در آنفیلد تجربه داشته باشم تا این جو را تجربه کنم. زمانی که در چلسی بودم نمی‌توانستم داربی‌های به این بزرگی را تجربه کنم. بارها در آنفیلد بازی کردم و بازی‌های بزرگی را با پیروزی را پشت‌سر گذاشتم. بازی‌های بزرگی را هم باختم. نمی‌توانم این را بگویم که همیشه در آنفیلد موفق بودم چون حقیقت ندارد ولی از رفتن به آنجا لذت می‌برم.

سرمربی منچستریونایتد در مورد داربی شمال غرب نیز گفت: این بازی مثل بازی اینتر و میلان در ایتالیاست یا رئال – بارسا در اسپانیا و یا پورتو – بنفیکا در پرتغال. عاشق چنین بازی‌هایی هستم. به همین خاطر از هواداران دو تیم می‌خواهم به تیم مقابل احترام بگذارند. این بازی قرار نیست سرنوشت فصل را مشخص کند. این بازی، دیدار فینال نیست. بازی‌های زیادی تا پایان فصل باقی مانده است. همه تیم‌ها امتیازاتی زیادی از دست می‌دهند و امتیازات زیادی نیز جمع خواهند کرد.

مورینیو در در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به روند خوب لیورپول در این فصل چیست نیز به صحبت پرداخت و اظهار کرد: نظر خاصی ندارم. آن‌ها تیم خوبی هستند.

ژوزه مورینیو درباره به میدان فرستادن وین رونی، کاپیتان منچستریونایتد که در بازی‌های اخیر این تیم روی نیمکت نشسته است نیز گفت: کاری به نیمکت نشینی او برابر تیم ملی فوتبال اسلوونی ندارم. انگلیس مشکل من نیست. او در تمرینات خیلی خوب با بقیه بازی کرده است و شرایط خیلی خوبی دارد و مثل بقیه بازیکنان شانس بازی در این دیدار را دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید