اعلام نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی قایقرانی | اتاق خبر
کد خبر: 376130
تاریخ انتشار: 27 مهر 1395 - 02:45
کادرفنی تیم‌های ملی قایقرانی کایاک و کانوی ایران نفرات دعوت شده به اردو را معرفی کردند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مرحله جدید اردوی آماده‌سازی تیم ملی قایقرانی از فردا آغاز می‌شود و تا شانزدهم آبان ادامه خواهد داشت. برای حضور در این اردو 13 قایقران در بخش کایاک و 8 قایقران در بخش کانو دعوت شده‌اند و در تمرین‌های ملی حضور خواهند داشت.
در بخش کایاک فرزین اسدی از مازندران، احمدرضا طالبیان از اصفهان، پیمان قویدل، امیرحسین غریب، علی آقامیرزایی، جواد مومنی و صادق زمانی از گیلان، بابک دربان و علیرضا محمدی از تهران، محمدطاهر حسینی افشار و هادی جعفری از کرمانشاه، امید احمدی از زنجان و مجید جواهری از خراسان رضوی به اردو دعوت شدند.
در بخش کانوکانادایی نیز شاهو ناصری از کردستان، عادل مجللی از گلستان، دامون صادقی، معراج محمدزاده و کیا اسکندانی از تهران، علی اجاقی از کرمانشاه، سهیل نوروزنژاد از گیلان و نبی رضایی از مازندران نفرات دعوت شده به اردو هستند.
ایرج اقلیمی سرمربی کایاک، انوش عباسی مربی کایاک و الیاس اقلیمی سرمربی کانوکانادایی اعضای کادر فنی تیم ملی آبهای آرام کشورمان هستند.
همچنین کمیته آب‌های آرام فدراسیون اعلام کرده که اسامی منتخبین قهرمانی کشور این رشته‌ها جهت حضور در تیم ملی به زودی مشخص خواهد شد.

 
انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید