شجاعیان: به خاطر تیم ملی، در پست هافبک دفاعی بازی می‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 376304
تاریخ انتشار: 27 مهر 1395 - 20:26
فشاری از سوی کادرفنی و مدیریت روی بازیکنان گسترش نبود
بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: به خاطر پست بازی‌ام در تیم ملی، در گسترش فولاد هم در پست هافبک دفاعی بازی می‌کنم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، "داریوش شجاعیان" درباره برتری سه بر صفر گسترش فولاد مقابل پدیده، اظهار کرد: خوشبختانه توانستیم بعد از چندین هفته بدشانسی، به برتری برسیم. در این دیدار سه گل به ثمر رساندیم، ولی چهار پنج موقعیت خطرناک گلزنی را هم از دست دادیم.

وی با بیان این که این برد زمینه ساز پیروزی‌های آینده است، افزود: باید تمام تلاش مان را انجام دهیم تا این روند رو به رشد را حفظ کرده و به رتبه‌های بالای جدول دست یابیم.

شجاعیان با بیان اینکه گسترش فولاد در بحران قرار نداشت، اظهار کرد: به خاطر عدم نتیجه گیری، هیچ گونه فشاری از سوی کادرفنی و مدیریت باشگاه روی بازیکنان نبود، ما فوتبال خوبی بازی می‌کنیم و تنها در نتیجه گیری با مشکل مواجه بودیم که با توجه به نتیجه امروز، این مشکل هم مرتفع شده است.

این بازیکن گسترش فولاد با اشاره به این که از عملکردش رضایت دارد، گفت: نسبت به ابتدای فصل وضعیتم بهتر شده و امیدوارم در آینده هم عملکرد خوبی داشته و بتوانم به تیم ملی هم کمک کنم.

او در پایان درباره تغییر پست خود در این تیم گفت: به خاطر پست بازی‌ام در تیم ملی، در گسترش فولاد هم در پست هافبک دفاعی بازی می‌کنم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید