رئال مادرید نگران هواداران آشوبگر لهستانی | اتاق خبر
کد خبر: 376331
تاریخ انتشار: 27 مهر 1395 - 23:24
هولیگان‌های لهستانی موجب نگرانی رئال مادرید برای دیدار سه‌شنبه شب این تیم برابر لژیا ورشو شدند.

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رئال‌ مادرید فردا شب (سه‌شنبه) در لیگ قهرمانان اروپا، میزبان لژیا ورشو است اما مادرید نگران امنیت این بازی در سانتیاگوبرنابئو است.

چهار هزار بلیت هواداران لهستانی فروخته شده است که 300 نفر از آنها هولیگان هستند. کسانی که باعث شدند دیدار لژیا و رئال‌ مادرید در ورشو که ماه آینده برگزار خواهد شد، پشت درهای بسته باشد. شناسایی این افراد برای مادریدی‌ها سخت است. به همین خاطر باشگاه اسپانیایی مانع از این شد که بلیت‌های بیشتری از طریق اینترنت به فروش برسد. مادرید از فروش بلیت‌های آنلاین که هواداران لهستانی خواستار آن بودند، ممانعت کرد.

قرار است هواداران لهستانی در بخشی از ورزشگاه جای بگیرند که ماموران بتوانند به طول کامل آنها را تحت نظر داشته باشند. البته هواداران لهستانی با ورزش هستند و خود بلیت‌ها را نمی خرند و این کار را دوستان و یا اقوام‌شان انجام می‌دهند که در کشورهای دیگر زندگی می‌کنند تا هویت‌شان آشکار نشود.

نیروهای امنیتی شهر مادرید آماده هستند تا مانع از هرگونه اغتشاش شوند. مادریدی‌های نگران حضور گروه آشوب‌گر «تدی بویز 95» هستند. رسانه‌های لهستانی در روزهای اخیر از قتل یک هوادار آشوبگر خبر داد و یوفا نیز جریمه سنگینی را به خاطر حمله هولیگان‌ها به نیروهای پلیس با گازهای اشک آور در نظر گرفت. نیروهای پلیس در حال جداسازی هواداران لهستانی و هواداران آلمانی بوروسیا دورتموند بودند که با گازهای اشک آور روبرو شدند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید