بیانیه اینتر بعد از جنجال‌های مائورو ایکاردی | اتاق خبر
کد خبر: 376489
تاریخ انتشار: 28 مهر 1395 - 12:27
باشگاه اینتر با انتشار بیانیه‌ای وضعیت کاپیتان تیمش را توضیح داد.

ایکاردی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بعد از انتشار کتاب توهین آمیز مائورو ایکاردی که در آن به طرفداران اینتر توهین کرده بود، هواداران با این بازیکن رفتار بدی در بازی برابر کالیاری داشتند. اتفاقا در همان دیدار ایکاردی یک ضربه پنالتی را نیز از دست داد تا حسابی هواداران تیمش را عصبانی کند و آنها به خودروی این بازیکن حمله کنند. بعد از صحبت‌هایی مبنی بر پس گرفتن بازوبند کاپیتانی اینتر از این بازیکن، در نهایت باشگاه اینتر اعلام کرد قصد ندارد بازوبند کاپیتانی را از ایکاردی پس بگیرد و این بازیکن کاپیتان باقی خواهد ماند.

در جلسه‌ای که بین مائورو ایکاردی و مسئولان باشگاه ایتالیایی برگزار شد، تصمیم گرفته شد ایکاردی به دلیل نقض قوانین باشگاه، جریمه مالی خواهد بشود ولی بازوبند کاپیتانی را از دست نخواهد داد. 

ایکاردی بعد از این جلسه به سایت اینتر گفت: در چند روز گذشته اتفاقات تلخی را در باشگاه تجربه کردیم که برای همه ناراحت کننده بود. البته این اتفاقات در هر خانواده ای رخ می‌دهد. اینتر اول از همه مثل یک خانواده بزرگ برای همه است. قصد ناراحت کردن هواداران اینتر را نداشتم و این اتفاق تجربه ای برای من خواهد شد تا در آینده رفتار بهتری در این مواقع ارائه کنم. بار دیگر از همه هواداران اینتر و مسئولان باشگاه عذرخواهی می کنم که از گفته های من ناراحت شدند.

ایکاردی اضافه کرد: فکر کنم خیلی ها از این گفته های من ناراحت شدند ولی بهتر است به آینده فکر کنیم و وارد مسائل گذشته نشویم. همه ما باید یک هدف داشته باشیم و آن سربلندی اینتر باید باشد. امروز همه این مسائل را فراموش کردیم. هیچ چیز بالاتر از اینتر نیست. هر تصمیمی که باشگاه در این زمینه می گرفت را قبول می کردم. تلاش می کنم در آینده رفتار بهتری داشته باشم و بیشتر مراقب باشم. حالا بیشتر از گذشته متحد خواهیم شد.

در نهایت باشگاه اینتر تصمیم گرفته است موضع خود را روشن اعلام کند و بازوبند کاپیتانی را از این بازیکن پس نگیرد ولی او را با جریمه ای مالی روبرو خواهد کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید