حریف آسانی برای پرسپولیس نیستیم | اتاق خبر
کد خبر: 376497
تاریخ انتشار: 28 مهر 1395 - 13:20
پورکیانی:
قائم مقام باشگاه استقلال خوزستان گفت: تیمی که در تبریز با نتیجه ۳ بر یک ماشین سازی را شکست می دهد، حریف آسانی نیست؛ این را از روی غرور نمی گویم، بلکه با توجه به توانمندی بازیکنان و درایت کادر فنی‌مان می گویم.

دیدار تیم‌های فوتبال ماشین سازی و استقلال خوزستان‎

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی پورکیانی ابتدا ‌درخصوص دیدار استقلال خوزستان و پرسپولیس، اظهار کرد: این هفته قهرمان و نایب قهرمان فصل گذشته به مصاف هم خواهند رفت. پرسپولیس تیم خوبی است و تاکنون هم نتایج خوبی به دست آورده است. بازیکنان ما هم می خواهند با ارائه یک فوتبال خوب، از حیثیت فوتبال خوزستان دفاع کنند.

وی بیان کرد: تیم ما در این دیدار از پیش باخته نیست و می توانیم با داریت کادرفنی و همت بازیکنان‌مان به راحتی نتیجه را از پرسپولیس بگیریم. امیدوارم بازیکنانمان تلاش کنند تا شاهد یک بازی سالم و جوانمردانه باشیم.

قائم‌مقام باشگاه استقلال خوزستان گفت: به هر حال از درایت کادر فنی تیم مان نمی توان گذشت و مطمئنا با تدابیری که خواهند داشت، کاری می کنند تا از این بازی سربلند خارج شویم.

وی ادامه داد: تیمی که در تبریز با نتیجه ۳ بر یک ماشین سازی را شکست می دهد، حریف آسانی نیست و تیمی است که حرفهایی برای گفتن دارد. من این صحبت را از روی غرور نمی گویم، بلکه با توجه به توانمندی بازیکنان و درایت کادر فنی‌مان این گونه می گویم.

پورکیانی در ادامه با دعوت از هواداران خوزستانی جهت حضور در ورزشگاه غدیر و حمایت از استقلال خوزستان، گفت: باید بگویم فقط ۱۰ درصد از ظرفیت ورزشگاه متعلق به پرسپولیسی‌ها است و انتظار داریم خوزستانی‌ها روز پنجشنبه جهت حمایت از تیم ما، ورزشگاه را پر کنند. ضمن این که هواداران پرسپولیس هم برای ما قابل احترام هستند و امیدوارم هواداران دو تیم به تشویق تیمهای خود بپردازند تا شاهد یک بازی خوب، جذاب و تماشاگرپسند باشیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید