داوید سیلوا برای من یک مرجع است | اتاق خبر
کد خبر: 376499
تاریخ انتشار: 28 مهر 1395 - 13:37
اینیستا:
کاپیتان بارسلونا قبل از دیدار حساس برابر منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا به ستایش از هافبک اسپانیایی این تیم پرداخت و از علاقه‌اش به سبک بازی این بازیکن سخن به میان آورد.

آندرس اینیستا

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بارسلونا در نوکمپ از منچسترسیتی پذیرایی خواهد کرد که این دیدار تقابل پپ گواردیولا با شاگردان سابق خود است.

آندرس اینیستا دیدار برابر منچستر سیتی را سخت توصیف کرد و گفت: بدون شک بازی دشواری پیش رو داریم. منچسترسیتی خیلی سریع با گواردیولا متحول شد. این تیم تفکرات گواردیولا را هضم کرده است و تفاهم زیادی بین سرمربی تیم و بازیکنان به وجود آمده است.

او درباره کلودیو براوو، همبازی فصل گذشته خود که در تابستان راهی سیتی شد نیز  گفت: براوو از دروازه‌بانی‌های است که گل زدن به او بسیار سخت است. براوو دو سال هم تیمی ما بود و اکنون خوشحال می شوم دوباره او را در میدان ببینم.

اینیستا از ستاره منچسترسیتی که علاقه زیادی به سبک بازی او دارد نیز سخن به میان آورد و گفت: داوید سیلوا بازیکنی است که علاقه زیادی به سبک بازی او دارم. او برای من یک مرجع است. سیلوا یک بازیکن بسیار بااستعداد است و در پست خود از بهترین هاست.

بارسلونا در هر دو بازی نخست خود در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا به پیروزی رسیده است و در صدر جدول رده بندی جای دارد. این درحالی است که منچسترسیتی یک پیروزی و یک تساوی در کارنامه دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید