آنچلوتی باید سخت گیرتر باشد | اتاق خبر
کد خبر: 376502
تاریخ انتشار: 28 مهر 1395 - 14:03
ماتیوس:
اسطوره پیشین بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان لب به انتقاد از سرمربی کنونی این تیم گشود.

لوتار ماتیوس

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بایرن مونیخ چند هفته ای است که از فرم خوب خود دور شده است و در لیگ قهرمانان اروپا نیز با شکستی که برابر اتلتیکومادرید متحمل شد، در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت. همین عملکرد ضعیف و دور از انتظار باعث شده است تا لوتار ماتیوس به انتقاد از عملکرد این تیم بپردازد.

ماتیوس درباره عملکرد کارلو آنچلوتی گفت: به نظر می رسد او رابطه خوبی با بازیکنان تیم پیدا کرده است ولی این برای یک مربی کافی نیست. مربی باید سخت گیرتر باشد و آنچلوتی تاکنون این تاکتیک را نداشته و همین یکی از دلایل افت بایرن مونیخ در این چند هفته بوده است. روشی که تاکنون این مربی به کار بسته، جواب نداده است. او باید در روش خود در بایرن مونیخ تجدید نظر کند.  

ماتیوس ادامه داد: فکر می کنم یک مشکل جدی که بازیکنان بایرن مونیخ بدان دچار هستند، موضوع اعتماد به نفس پایین بازیکنان است. او باید اعتماد به نفس بازیکنان بایرن را بالا ببرد تا دوباره همان تیم خوب ابتدای فصل قبل باشد. بازیکنان بایرن مونیخ مغرور هستند و از نظر نگرش فوتبالی مشکل دارند. برای بهتر شدن باید نگرش خود را تغییر بدهند.  

بایرن مونیخ باید فردا شب در لیگ قهرمانان اروپا برابر آیندهوون هلند به میدان برود. برتری در این دیدار می تواند تا حد زیادی روحیه از دست رفته بایرن را به این تیم بازگرداند. باواریایی ها ابتدای هفته در بوندسلیگا برابر فرانکفورت به تساوی دو بر دو رضایت دادند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید