بایرن در بحران نیست | اتاق خبر
کد خبر: 376514
تاریخ انتشار: 28 مهر 1395 - 15:52
آنچلوتی:
سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ قبل از دیدار برابر آیندهوون تاکید کرد که تیمش در بحران به سر نمی‌برد و به توانایی‌های بازیکنانش ایمان دارد.

کارلو آنچلوتی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بایرن مونیخ در یکی از دیدارهای هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان  اروپا چهارشنبه شب به مصاف آیندهوون خواهد رفت.
بایرن درحالی از نماینده هلند پذیرایی می‌کند که در شرایط خوبی به سر نمی‌برد و در سه دیدار اخیر خود تن به تساوی داده است و همین باعث شده تا انتقاد زیادی از تیم آنچلوتی شود و این مربی بزرگ ایتالیایی زیر فشار باشد.
با وجود آنکه بایرن مونیخ فشار زیادی را تحمل می‌کند اما آنچلوتی به توانایی‌های تیمش ایمان دارد و تاکید کرد که تیم او در بحران به سر نمی‌برد.
سرمربی ایتالیایی بایرن در نشست خبری قبل از دیدار برابر آیندهوون گفت: باید آرامش خود را حفظ کنم و به توانایی‌هایم ایمان داشته باشم. این طبیعی است که گاهی اوقات شدت و حدت بیشتری از خود نشان دهم اما مربی‌ای نیستم که بازیکنان را مجازات کنم.
او ادامه داد: بازیکنان بایرن مونیخ به خوبی می‌دانند که چه زمانی شرایط خوب است و چه زمانی شرایط بد است و باید تغییر به وجود آورند. درست است که در سه بازی اخیر خود مساوی کرده‌ایم اما در بحران به سر نمی‌بریم. معمولا یک تیم در طول فصل در برهه‌ای از زمان دچار افت می‌شود و این اصلا چیز عجیبی نیست. اطمینان دارم که همه چیز به روال خوب خود برخواهد گشت و این شرایط سخت را پشت سرمی‌گذاریم.
آنچلوتی در ادامه سخنان خود گفت: همه ما به خوبی می دانیم که تا تلاش نباشد موفقیت به دست نمی‌آید. بایرن مونیخ بازیکنان بسیار حرفه‌ای دارد و شرایط تیم را به خوبی درک می‌کنند. من به بازیکنانم ایمان دارم هر چند این طبیعی است که بعضی از آنها از من عصبانی باشند. چیزی را از دست نداده‌ایم. در رقابت های بوندسلیگا در صدر جدول رده بندی جای داریم. باید صبر پیشه کنیم و به توانایی‌های خود ایمان داشته باشیم.
او درباره آیندهوون هم گفت: در لیگ قهرمانان اروپا هیچ بازی آسان نیست. آماده هستیم تا بازی خوبی را به نمایش گذاریم و به روند پیروزی برگردیم.
بایرن مونیخ از دو بازی خود سه امتیاز کسب کرده است. این درحالی است که آیندهوون تنها یک تساوی در کارنامه دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید