ایران می‌تواند شگفتی‌ساز دنیا باشد | اتاق خبر
کد خبر: 376708
تاریخ انتشار: 29 مهر 1395 - 15:43
شمسایی:
وحید شمسایی گفت: تیم ملی ایران می‌تواند شگفتی‌ساز دنیا باشد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بازیکن سابق تیم ملی فوتسال در خصوص عملکرد تیم ملی و جام جهانی 2017 کلمبیا عنوان کرد: خوشبختانه بهترین عملکرد را تیم ملی در کلمبیا به نمایش گذاشت و با غلبه بر تیم‌های قدرتمند دنیا توانست به مقام سومی جام جهانی 2017 دست پیدا کند.
 
شمسایی درخصوص حفظ روند رو به رشد تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: امیدواریم فدراسیون و مسئولین توجه بیشتری نسبت به تیم ملی فوتسال و این رشته داشته باشند. کسب این مقام باعث شد این رشته در کشور بیشتر دیده شود. تیم ملی اگر می‌خواهد روند روبه رشدی را طی بکند باید امکانات، تجهیزات و حمایت‌های لازم را در اختیار داشته باشد و بتواند حداقل بازی‌های تدارکاتی قدرتمندی مقابل تیم‌های مطرح دنیا داشته باشد.
 
بازیکن سابق تیم ملی فوتسال تصریح کرد:  24 سال گذشت تا توانستیم مجدد جزو چهار تیم برتر دنیا قرار بگیریم. این موضوع را نباید فراموش کنیم که ما تیم‌های بزرگ دنیا را که چند دوره قهرمان جام جهانی بودند در کلمبیا شکست دادیم و امروز باید قدم‌های محکم‌تری برداریم تا تیم ملی بتواند موفقیت‌های بیشتری در این راستا کسب کند.

 مربی و بازیکن تیم تاسیسات دریایی اضافه کرد: در حال حاضر تمامی تیم‌های قدرتمند دنیا در حال برنامه ریزی برای لیگ‌ها و تیم ملی خود هستند. ایران هم باید به صورتی برنامه‌ریزی کند تا آمادگی خود را حفظ کند. به نظر من ما باید یک تیم اسپانیا جدید از تیم ملی بسازیم تا شگفتی‌ساز دنیا باشیم و این موضوع بستگی به انگیزه، توجه، پخش تلویزیونی و حمایت فدراسیون دارد.

وی تاکید کرد: اگر ما در خواب غرور کسب مقام سومی جام جهانی کلمبیا بمانیم قطعا در مسابقات آسیایی، به مشکل می خوریم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید