فرایند تولید، انتشار و مدیریت نرم‌افزار «آخرین خبر» بررسی می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 377009
تاریخ انتشار: 1 آبان 1395 - 08:51
در نشستی
دبیرخانه دائمی همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی با همکاری کارگروه تجربه‌نگاری موسسه مسیر، دومین نشست از «سلسله‌نشست‌های تجربه‌ از ایده تا ثروت؛ ویژه محصولات دیجیتال رسانه‌ای و فرهنگی» را با محوریت «نرم‌افزار آخرین خبر» برگزار می‌کند.

سواد رسانه ای

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا،‌ آخرین خبر، به عنوان پرنفوذترین نرم‌افزار خبری فارسی‌زبان؛ اینک در زمره سه برنامه پرمخاطب فارسی در موبایل قرار دارد. آخرین خبر محصول موسسه فرهنگی هنری خراسان بوده، و رسانه‌ای مستقل و بدون وابستگی به جریان‌های سیاسی است. در این نرم‌افزار در تمام بیست‌وچهار ساعت شبانه‌روز آخرین رویدادهای ایران و جهان اطلاع‌رسانی شده و گروه تحریریه آخرین خبر با کارشناسی بر روی محتوای منتشرشده در نرم‌افزار، خبرهای «مهم» و «فوری» را جدا کرده و برای مخاطبان ارسال می‌کنند. طبق آخرین آمار، تعداد نصب این نرم‌افزار از مرز 6 میلیون نصب گذر کرده و تاکنون بیش از 6 میلیارد صفحه خبر در بخش‌های مختلف این نرم‌افزار توسط مخاطبین ایرانی مطالعه شده است.

در این نشست تلاش می‌شود تا فرایند ایده، تولید، انتشار و مدیریت نرم‌افزار «آخرین خبر» و موفقیت‌هایی که کسب کرده است مورد تحلیل و نقد و بررسی واقع شود. مهمان این نشست، سید علی علوی، مدیر بنگاه رسانه‌ای و سرمایه گذاری آخرین خبر است.

این نشست، یکشنبه 2 آبان‌ماه ۱۳۹۵، از ساعت ۱۶ در محل دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی کشور واقع در میدان بهارستان، خیابان کمال‌الملک، روبروی درب اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، در پایان این نشست، گواهینامه معتبر به شرکت‌کنندگان اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید