مورینیو: توافق دو جانبه نبود، از چلسی اخراج شدم | اتاق خبر
کد خبر: 377025
تاریخ انتشار: 1 آبان 1395 - 11:50
تاریخ چلسی متعلق به من است
سرمربی منچستریونایتد می گوید سران چلسی او را اخراج کردند و برخلاف گفته رسانه ها توافق دوجانبه در این امر به دست نیامد.

ژوزه مورینیو

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، منچستریونایتد باید یکشنبه در لیگ برتر و در لندن به دیدار چلسی برود. بازگشت مورینیو به استمفوردبریج بازی را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. او البته زمانی که سرمربی اینتر بود نیز به این ورزشگاه آمد و توانست چلسی را شکست دهد.
ژوزه مورینیو درباره اخراج از چلسی گفت: آقای آبراموویچ تصمیم گرفتند تا من را اخراج کنند. هیچ کینه یا کلمه بدی ندارم که درباره افراد یا اتفاقات باشگاه در من باشد. هیچ توافق دو جانبه‌ای برای رفتن از چلسی نبود. فقط دفعه اول حضورم در چلسی پی بردم که نیاز است تغییری در باشگاه باشد و دو جانبه قرارداد را فسخ کردیم ولی دفعه دوم از چلسی اخراج شدم. به من اطلاع دادند آقای آبراموویچ من را اخراج کرده و من هم در فضای خیلی مودبانه و سرشار از احترام قرارداد فسخ را امضا کردم.

او گفت: من مشکلی با اخراج شدن ندارم و خیلی از مربیان بزرگ در تاریخ این را تجربه کردند. در چلسی دوران خوبی داشتم و قهرمانی های زیادی را با هواداران جشن گرفتیم. من به تاریخ چلسی تعلق دارم و تاریخ چلسی هم به من متعلق است. فکر نکنم هواداران چلسی دوست داشتند من اخراج شوم ولی این اتفاق رخ داد و با آن کنار آمدیم.
مورینیو در ادامه گفت: نگران بودم که باید چه مسیری را برای خودم انتخاب کنم ولی خیلی خوش شانس بودم که باشگاه بزرگی چون منچستریونایتد به من پیشنهاد داد و توانستم هدایت این تیم را بر عهده بگیرم. بعد از چند روز تصمیمم را گرفتم و زندگی به حالت نرمال بازگشت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید