بودجه فدراسیون فوتبال ایران ۱۵ میلیون دلار است | اتاق خبر
کد خبر: 377166
تاریخ انتشار: 2 آبان 1395 - 05:27
تاج:
رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران اعتقاد دارد که علی‌رغم تفاوت فاحش بین بودجه فدراسیون فوتبال ایران با سایر کشورهای آسیا، ایران هم‌اینک در هر دو رشته فوتبال و فوتسال، جایگاه مطلوبی در جهان دارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مهدی تاج شنبه اول آبان در جلسه شورای اداری شهرستان جهرم، گفت: هم‌اینک فوتبال ایران به رده ۲۷ رتبه‌بندی جهانی صعود کرده و جایگاه فوتسال ما هم سوم جهان است.

وی با یادآوری اینکه کشور کره امسال ۱۶۷ میلیون دلار اعتبار به فدراسیون فوتبال خود اختصاص داده است، بودجه فدراسیون فوتبال ایران را حدود ۱۵ میلیون دلار اعلام و اضافه کرد: اکنون وضعیت فوتبال ایران در رده‌های بزرگسالان، جوانان و نوجوانان مناسب است.

تاج با تصریح اینکه در صورت صعود تمام رده‌های سنی فوتبال ملی ایران به جام‌جهانی، سالی بی‌سابقه در رشته فوتبال را ثبت خواهیم کرد، گفت: برای رسیدن به جایگاه مناسب باید از تمام داشته‌هایمان در سراسر کشور استفاده کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، جایگاه استان فارس در این رشته ورزشی را علی‌رغم داشتن پیشینه‌ای تاثیرگذار، مناسب ندانست و بر لزوم برنامه‌ریزی مناسب برای ارتقاء فوتبال فارس تاکید کرد.

تاج از وزارت نفت به‌واسطه همراهی در احداث اماکن و فضاهای ورزشی در استان‌های مختلف قدردانی کرد.

صبح امروز و با حضور استاندار فارس و رئیس فدراسیون فوتبال و جمعی از مسئولان استانی و محلی، ۲ زمین چمن مصنوعی در شهرستان جهرم و با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.


انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید