انتقاد فراکسیون امید از نحوه تعامل دولت با مجلس و فراکسیون | اتاق خبر
کد خبر: 377674
تاریخ انتشار: 4 آبان 1395 - 21:44
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از انتقاد اعضای این فراکسیون نسبت به نحوه تعامل دولت با مجلس و فراکسیون امید خبر داد و گفت که نظر فراکسیون درباره وزرای پیشنهادی بعد از برگزاری جلسه با آنها اعلام خواهد شد.

اتاق خبر: بهرام پارسایی اظهار کرد: در جلسه صبح امروز (سه‌شنبه) هیات رییسه فراکسیون امید نحوه ارتباط و همکاری دولت و مجلس و رویکرد دولت در معرفی وزرای پیشنهادی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نسبت به نحوه تعامل دولت با کل مجلس به‌خصوص فراکسیون امید انتقاداتی مطرح شد.

وی با تاکید بر اینکه اعضای فراکسیون امید مخالفتی با وزرای پیشنهادی ندارند، تاکید کرد: فراکسیون امید در مورد مصادیق مخالفتی ندارد، اما انتظار می‌رفت نظرخواهی و حداقل هماهنگی با فراکسیون صورت می‌گرفت. در حالی که اکنون ایرادات و اشکالاتی به نحوه معرفی وزرا از سوی دولت وجود دارد.

پارسایی خاطرنشان کرد: درست است که دولت به شکل مستقل تصمیم می‌گیرد اما هماهنگی دولت با مجلس و بخصوص فراکسیون امید مورد انتظار ماست.

سخنگوی فراکسیون امید در پایان اعلام نظر این فراکسیون در مورد گزینه‌های پیشنهادی سه وزارتخانه را منوط به برگزاری جلسه با وزرای پیشنهادی و اعلام برنامه‌های آنان عنوان و خاطرنشان کرد: در حال حاضر کمیته‌های فراکسیون امید مامور به جمع‌آوری اطلاعات در مورد وزرای پیشنهادی شدند و در هفته آینده نیز جلسات ما به سه گزینه پیشنهادی دولت برگزار خواهد شد تا نظر نهایی فراکسیون درباره این افراد اعلام شود.

منبع: ایسنا

95103

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید