غیبت تکواندوکاران المپیکی در اردوهای تیم ملی | اتاق خبر
کد خبر: 377726
تاریخ انتشار: 5 آبان 1395 - 02:29
با شروع اردوهای تیم ملی سه ملی پوش شاخص در اردوها حاضر نشدند.

مهدی خدابخشی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اردوی تیم ملی تکواندوی مردان از شنبه اول آبان ماه آغاز شده است. این اردو جهت آمادگی ملی پوشان برای حضور در مسابقات گرند پری و جام جهانی است.

اما نکته قابل توجه این اردو غیبت هر سه تکواندوکار ایران در المپیک ریو، در اردوهاست. در شرایطی که فرصت زیادی تا فینال گرند پری و جام جهانی نیست غیبت سجاد مردانی، فرزان عاشورزاده و مهدی خدابخشی جای سوال دارد. به گفته سرمربی تیم ملی، مردانی و عاشورزاده با گرفتن رضایت نامه کتبی درخواست مرخصی کردند. البته با وجود اینکه دو ماه از المپیک سپری شده و تکواندوکاران مدت ها از اردو دور بوده اند و با توجه به اینکه زمان زیادی نیز تا جام جهانی باقی نمانده، اجازه مرخصی به تکواندوکاران منطقی به نظر نمی‌رسد.

اما نکته عجیب دیگر عدم حضور مهدی خدابخشی در اردوهای تیم ملی بدون اطلاع است. حتی کادر تیم ملی از خدابخشی خبر ندارد و می گویند که تلفن همراه خدابخشی خاموش است و اطلاعی ندارند. در عصر ارتباطات این بهانه ها معنایی ندارد و خدابخشی قطعا از برگزاری اردوها مطلع است و با اطلاع در اردوها حاضر نیست.

البته بعد از شکست خدابخشی مقابل میلاد بیگی تکواندوکار ایرانی کشور آذربایجان، درگیری لفظی نیز بین خدابخشی و سرمربی تیم بیژن مقانلو رخ داد که احتمالا این مساله و ابقای مقانلو بر عدم حضور خدابخشی تاثیر گذار است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید