از این به بعد فقط خودروهای بزرگ | اتاق خبر
کد خبر: 377814
تاریخ انتشار: 5 آبان 1395 - 09:32
بازار امروز تشنه SUV ها و پیکاپ‌هایی است که در ساختن آن مهارت خاصی داریم و به خوبی و سادگی از پسش برمی‌آییم.

به گزارش اتاق خبر  به نقل از "اتوموتیو نیوز"، مارک فیلدز مدیر اجرایی خودروسازی فورد در این خصوص گفت: بنا بر تقاضای مشتریان و به با توجه به توانایی‌های این شرکت قصد داریم تمرکز و استراتژی‌های خود را به سمت توسعه و تولید پیک‌آپ‌ها پیش ببریم.

فورد: از این به بعد فقط خودروهای بزرگ می سازیم

این موضوع تائید شده که تولید خودروهای کوچک در امریکا تا سال 2018 کاهش خواهد شد. فیلدز همچنین تاکیید کرده که گروه خودروسازی فورد دیگر به دنبال راه‌های وسوسه انگیز برای ترغیب خریداران در جهت خرید خودروهای کوچک نیست و تلاش دارد تا ورود خود برای ورود به بخش‌های دیگر بازار را تقویت کند.

وی افزود: ما از روندی که تا کنون برای جلب مشتری اتخاذ کرده بودیم فاصله گرفته‌ایم و تمرکز بیشتری را در بخش‌هایی خرج می‌کنیم که مشتریان به آن سمت حرکت می‌کنند. ما می‌دانیم که بازار امروز تشنه SUV ها و پیکاپ‌هایی است که در ساختن آن مهارت خاصی داریم و به خوبی و سادگی از پسش برمی‌آییم.

فورد: از این به بعد فقط خودروهای بزرگ می سازیم

فورد در بسیاری از خطوط تولیدش تجهیزات ساخت و ساز خودروهای کوچک را کاهش داده و بسیاری از آنها را نیز به حالت تعلیق درآورده است. در مقابل شاهد تجهیزاتی برای ساخت نسل آتی پیک‌آپ های "رنج" و "برونکو" هستیم.

در حال حاضر آمار نشان می‌دهد فروش خودروهای کوچک در آمریکا کاهش یافته و روند سلیقه بازار در خرید خودرو تغییر یافته است. بنابراین فورد برای تولید این خودرو نیازی به یک خط تولید کامل ندارد.

یکی از معضلات خودروسازان ذائقه و سلایق مشتریان است که در کمترین زمان و بدون پیش‌بینی تغییر می‌کند. به همین دلیل خودروسازان باید خطوط تولید را کامل و به روز نگه دارند و تنها ظرفیت های کاری آنها را تغییر دهند.این احتمال وجود دارد که مشتریان با توجه به شرایط اقتصادی و کسب و کار باز هم تغییر ذائقه داده و خودروساز مجبور به کاری گیری تجهیزات قبل شود.

94105

منبع: عصرایران

نظرات
ADS
ADS
پربازدید