فرش قرمز مشهدی‌ها برای نصف تیم ملی | اتاق خبر
کد خبر: 377953
تاریخ انتشار: 6 آبان 1395 - 04:40
فردا، آغاز هفته هفتم لیگ برتر فوتسال
لیگ برتر فوتسال در حالی به ایستگاه هفتم خود رسیده که تیم گیتی پسند اصفهان با هفت ملی پوش خود در مشهد مهمان فرش آرا خواهد بود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا،‌ هفته هفتم لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۷ فردا(پنج شنبه)‌ با برگزاری ۶ بازی آغاز شده و با انجام دیدار حساس فرش آرا و گیتی پسند در ساعت ۱۹ به پایان خواهد رسید. آخرین بازی هفته هفتم به دلیل پخش زنده از شبکه ورزش سیما، دو ساعت دیرتر از سایر بازی‌ها آغاز می‌شود.

مصاف فرش آرا و گیتی پسند از این جهت حائز اهمیت است که مشهدی‌ها بعد از دو باخت پیاپی به دنبال بالا کشیدن خود در جدول هستند و گیتی پسند هم فاصله پنج امتیازی خود در صدر جدول را همچنان حفظ کند. از فرش آرا خبر می‌رسد، قدرت بهادری کاپیتان تیم که در جام جهانی مصدوم شده بود، می‌تواند به میدان برود. با این حال فرش آرایی‌ها با حضور تک ملی پوش خود هم کار دشواری مقابل تیم پرستاره گیتی پسند خواهند داشت چرا که در این تیم هفت ملی پوش توپ می‌زنند و از ابتدای لیگ هیچ تیمی نتوانسته سد راهش شود.

اما در دیگر بازی حساس فردا شاگردان شمسایی در بندرعباس مهمان آذرخش هستند. تاسیساتی ها از مصاف با بندری ها خاطره تلخی دارند و برای تلافی شکست فصل پیش به میدان می روند. آذرخشی ها که این روزها در وضعیت بحرانی به ثمر می برند،‌ اواخر فصل قبل تیم تاسیسات دریایی را مغلوب کرده و مسیر این تیم برای رسیدن به قهرمانی را سخت تر کردند.

فردا همچنین دو تیم یاسین پیشرو قم و مس سونگون رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند؛ دو تیمی که رقابت شانه به شانه‌ای در جدول رده بندی دارند و برای رسیدن به یک قدمی صدر تلاش می‌کنند.

در جدول رده بندی مسابقات تیم گیتی پسند با ۱۸ امتیاز صدرنشین است و تیم‌های حفاری اهواز و یاسین پیشرو قم با ۱۳ امتیاز به ترتیب در رده های دوم و سوم جای گرفته‌اند. تیم‌های تاسیسات دریایی، مس سونگون، دبیری تبریز، شهرداری ساوه،‌فرش آرای مشهد، شهروند ساری،‌ارژن شیراز،‌دانشگاه آزاد، آذرخش، مقاومت البرز و الوند قزوین هم در رده‌های چهارم تا چهاردهم جدول قرار گرفته‌اند.

برنامه کامل بازی‌های هفته هفتم:
پنجشنبه ۶ ابان– ساعت ۱۷
یاسین پیشرو قم – مس سونگون ورزقان
دبیری تبریز – لبنیات ارژن شیراز
آذرخش بندرعباس – تاسیسات دریایی تهران
طرح و توسعه الوند قزوین – شهروند ساری
دانشگاه آزاد تهران – ملی حفاری اهواز
شهرداری ساوه – مقاومت البرز

پنجشنبه ۶ ابان– ساعت ۱۹
فرش آرا مشهد – گیتی پسند اصفهان

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید