اصلاح‌طلبان روی روحانی اتفاق نظر دارند | اتاق خبر
کد خبر: 378254
تاریخ انتشار: 8 آبان 1395 - 10:25
سخنگوی فراکسیون امید:
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: طرح عبور از روحانی در بین اصلاح طلبان به هیچ وجه مطرح نیست و این جریان‌ تاکنون برای انتخابات آینده روی ایشان اتفاق نظر دارد.

اتاق  خبر: بهرام پارساییخاطرنشان کرد: افراد تندرو و افراطی اصولگرا هرگز گزینه‌ای غیر از گزینه‌های افراطی خودشان را برنمی‌تابند و نه تحمل اصلاحات را دارند، نه اعتدال و نه دولت فعلی را برنمی‌تابند و علیرغم اینکه نه در افکار عمومی جایگاه خاصی دارند و نه شانسی برای موفقیت در انتخابات آینده اما همچنان بر مواضع خود پافشاری می‌کنند.

وی افزود: اخلاق ایجاب می‌کند که اگر کسی قصد فعالیت انتخاباتی دارد به جای تخریب دولت و توصیه به کاندیدا نشدن آقای روحانی به تقویت ساختار و برنامه‌های خود بپردازند و توجه داشته باشند فضای عمومی کشور به نفع آقای روحانی است.

نماینده مردم شیراز در مجلس، تصریح کرد: جریان‌های تندرو اصولگرا حتماً گزینه‌ای برای انتخابات ریاست جمهوی خواهند داشت و یا شاید با چند گزینه به عرصه بیایند چرا که کنار رفتن آنها از صحنه انتخابات برای ادوار بعدی ضربه‌ای سخت به آنها خواهد زد. البته این جریانات گزینه توانمند با شانس بالا در حال حاضر ندارند.

وی تأکید کرد: مواضع آقای روحانی مواضع اصلاح‌طلبانه و اعتدالی است و در طول این سال‌ها این موضوع به خوبی مشخص شده و اگر برخی جریان‌های معتدل‌تر اصولگرا به دنبال حمایت از دولت فعلی هستند یا کاملاً به این نتیجه رسیده‌اند که شانسی برای موفقیت ندارند یا اینکه کاملاً به این نتیجه رسیده‌اند که خود را از جریان‌های تندرو جدا کنند تا کشور در مسیر حل مشکلات بتواند حرکت مطلوب‌تری داشته باشد.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید