آمادگی برای ارایه ضعف‌های خودروها به خودروسازان | اتاق خبر
کد خبر: 378258
تاریخ انتشار: 8 آبان 1395 - 09:54
مدیر عامل ستاد معاینه فنی اعلام کرد اگر خودروسازان داخلی قصد تعامل با مراکز معاینه فنی را داشته باشند،دلایل و عوامل ضعف ومردودی خودروها به شکل طبقه بندی ودقیق در مراکز معاینه فنی موجود وقابل عرضه به خودروسازان است که بهره مندی از این اطلاعات به بهبود کیف

به گزارش اتاق خبر به نقل از  ایسنا، نواب حسینی منش در تشریح دلایل مردودی خودروهای داخلی در تست های معاینه فنی گفت: در کشورهای پیشرفته یکی از مراکز تحقیق و توسعه خودورسازان مراکز معاینه فنی هستند که به طور دائمی مشکلات خودروها را را رصد و درباره آن تحقیق می کنند.

وی با تاکید بر اینکه مراکز معاینه فنی مسئولیت قانونی درباره مشاوره به خودروسازها ندارد گفت : با این حال اگر خودروسازان تمایل نشان داده و به دنبال بهبود کیفیت محصولات خود باشند اطلاعات طبقه بندی شدی درباره دلایل ضعف خودروها شرکت های مختلف در سال های گوناگون در آرشیو مراکز معاینه فنی موجود وقابل ارائه است .

به گفته حسینی منش آمار واطلاعات مراکز معاینه فنی درباره مشکلات ونقایص خودروها متقن و دقیق و بر اساس دستگاه های مکانیزه جمع آوری شده است.

براساس گزارش تهران سما، مدیر عامل ستاد معاینه فنی تاکید کرد:در صورت تمایل وتعامل خودروسازان ما آماده هرگونه طرح های مشارکتی با خودروسازان هستیم که نتیجه این اقدامات در بهبود سلامت و کاهش آلودگی هوا و بهبود کیفیت خودروها متبلور خواهد شد.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید