عملکرد سه مهاجم اتلتیکومادرید بهتر از BBC | اتاق خبر
کد خبر: 378642
تاریخ انتشار: 10 آبان 1395 - 12:34
سه مهاجم اتلتیکومادرید تاثیرکذار تر از سه مهاجم رئال مادرید در گلزنی بودند.

گریزمان و کاراسکو

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، شنبه اتلتیکومادرید در هفته دهم لالیگا چهار بر دو مالاگا را شکست داد. کوین گامیرو و یانیک کاراسکو گل های قرمز سفیدپوشان را به ثمر رساندند و آمار گلزنی شان را بهبود بخشیدند. آنتوان گریزمان، دیگر مهاجم این تیم نیز دو پاس گل در این بازی داد.

سه مهاجم مادریدی تاکنون در 25 گل اتلتیکو در لالیگا تاثیرگذار بودند. گامیرو، کاراسکو و گریزمان تاکنون 16 گل به ثمر رساندند و 9 پاس گل دادند. گریزمان 6 گل و چهار پاس گل داده است. گامیرو و کاراسکو پنج بار گلزنی کردند و به ترتیب هر یک سه و دو پاس گل دادند.

از طرفی MSN (لیونل مسی، نیمار و لوییس سوارس) در بارسلونا با اختلاف نزدیکی بالاتر از شاگردان دیگو پابلو سیمئونه قرار دارند. این سه بازیکن در 26 گل تاثیرگذار بودند.  سوارس 6 گل و سه پاس گل داده است، مسی با وجود آسیب دیدگی، به همین تعداد گلزنی کرد و دو پاس گل داد. نیمار مهاجم برزیلی بارسا تنها چهار گل به ثمر رساند و سه پاس گل داد.

BBC(کریم بنزما، گرت بیل و کریستیانو رونالدو) عملکرد درخشانی در این فصل نداشتند و تنها در 16 گل تاثیرگذار بودند. سه مهاجم مادریدی 12 گل را به ثمر رساندند و چهار پاس گل به هم‌تیمی‌هایشان دادند. سهم رونالدو پنج گل و دو پاس گل، بنزما چهار گل و دو پاس گل و بیل سه گل و یک پاس گل است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید