افزایش روابط لوفتهانزا با ایرلاین های ایرانی | اتاق خبر
کد خبر: 379026
تاریخ انتشار: 11 آبان 1395 - 16:19
نایب رییس اجرایی شرکت لوفتهانزا با بیان این‌که این شرکت برنامه‌ریزی جدی برای افزایش رابطه خود با صنعت هواپیمایی ایران را در دستور کار خود قرار داده است، اظهار کرد: در طول چند سال گذشته پروازهای برنامه‌ای خود را به ۲۷ پرواز هفتگی رسانده‌ایم .

اتاق خبر: ینس بیشوف در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت شصتمین سالگرد ورود لوفتهانزا به ایران، گفت: خیلی خوشحالیم که اقتصاد ایران بار دیگر در مسیر شکوفایی قرار گرفته و پس از دورانی طولانی ما فضای افزایش حضور خود در ایران را پیدا کردیم. در طول این سال‌ها پروازهای هفتگی ما به ایران از هفت به ۲۷ پرواز رسیده و این رقم نیز می‌تواند در آینده نزدیک افزایش یابد.

به گفته وی، در حال حاضر پروازهای هفتگی این شرکت به مقصد مونیخ و وین در اروپا و تهران و اصفهان در ایران انجام می‌گیرد و این پروازها در قیاس با سال‌های گذشته افزایشی دوباره داشته است.

نایب رییس اجرایی شرکت لوفتهانزا با اشاره به برنامه‌ریزی این شرکت برای نوسازی ناوگان و مدرن‌سازی هواپیماهایش، تصریح کرد:  در حال حاضر لوفتانزا حدود ۷۰۰ فروند هواپیما دارد. از این رقم حدود ۲۶۰ هواپیما با هزینه ۳۶ میلیارد یورویی نوسازی و بهسازی خواهند شد که در این راستا بیش از ۵۰ فروند هواپیمای جدید از مدل هواپیماهای ۷۷۷ بوئینگ ۳۲۰ ایرباس و بمباردیه به ناوگان تزریق خواهد شد.

ینس بیشوف با بیان این‌که این شرکت هواپیمایی تلاش می‌کند شرایط را برای مسافران ایرانی خود به بهترین شکل ممکن تغییر دهد، ادامه داد: از آغاز سال میلادی تخفیف‌ها و برنامه‌های مختلفی در نظر گرفته شده و از سوی دیگر با افزایش پروازهای کانکشن به آمریکای شمالی و کانادا تلاش شده گزینه‌های مدنظر برای ایرانی‌ها افزایش یابد.

وی اظهار کرد: افزایش تعداد پروازها به دلیل تقاضاهایی بوده که در بازار ایران وجود داشته است. آمارهای ما نشان می‌دهد در طول سه سال گذشته آمار توریست‌ها حدودا سه برابر شده و پیش‌بینی ما این است که این رقم در آینده افزایش بیشتری نیز پیدا کند.

نایب رییس اجرایی شرکت لوفتهانزا در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا درباره‌ برنامه این شرکت هواپیمایی در رقابت با ایرلاین‌های منطقه نیز گفت: نه تنها در بازار ایران که در تمام نقاط جهان ما با ایرلاین‌های مختلف در رقابتیم و این موضوع به ما انگیزه بیشتری نشان می‌دهد برنامه‌های فعلی را پیگیری کنیم. شرکت ما با بیش از ۱۰ ایرلاین از آمریکا گرفته تا شرق آسیا پیمان‌های مشترکی دارد و این موضوع قطعا مدیریت بازار را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.

ایسنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید