سلطانی‌فر از مدیران موفق اجرایی است | اتاق خبر
کد خبر: 379036
تاریخ انتشار: 11 آبان 1395 - 16:38
سلحشوری
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه امروز اولین آزمون مجلس دهم است گفت: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان از مدیران موفق اجرایی در سطح کشور است.

اتاق خبر: پروانه سلحشوری که در موافقت با برنامه های پیشنهادی ورزش و جوانان صحبت می کرد گفت: امروز گرد آمده‌ایم که اولین آزمون مجلس دهم را به هموطنانمان نشان دهیم .

وی افزود: امروز در ماه های واپسین دولت یازدهم و ماه‌های آغازین مجلس دهم هستیم و قرار است بنای نویی را بگذاریم، این مجلس متفاوت است و هویت متفاوت دارد؛ ضمن اینکه بر نقاط قوت افراد تکیه خواهد کرد.

این نماینده مجلس در ادامه با اشاره به سوابق کاری وزیر پیشنهادی ورزش گفت: کارنامه کاری او نشان می دهد در هر حوزه ای که مدیریت داشته موفق عمل کرده است. آیا ما نمایندگان مجلس غیر از این می خواهیم؟ همه بهتر می دانید که سلطانی‌فر شایسته وزارت ورزش و جوانان است و بنده به رئیس‌جمهور بابت انتخاب صحیح تبریک می گویم. همچنین به همکاران خود هم تبریک می گویم چون مطمئنم سلطانی‌فر با رای بالایی این آزمون را پشت سر خواهد گذاشت.

وی در ادامه اظهار کرد: شخصی برای من تعریف می کرد زمانی که سلطانی‌فر استاندار گیلان بوده بیشترین خدمات را انجام داده است و او قدردان خدمات اوست و نذر کرده که به هر زیارتی می رود دو رکعت نماز بخواند.

سلحشوری در ادامه اظهار کرد: بهترین دستگاه ا ز نظر اجرایی دستگاهی است که مدیریت اجرایی داشته باشد و سلطانی‌فر مرد عرصه عمل است.

وی با بیان اینکه توجه به ورزش زنان از اهمیت برنامه های این وزیر پیشنهادی ورزش است، گفت:‌ قطعا چنین تحولی ایجاد خواهد شد زیرا ورزش و جوانان عرصه های مهمی هستند. اگر سیاسیون دنیا رابه جنگ و منازعات می کشانند، سلطانی‌فر ویژگی خوب تعاملی بودن را دارد و همه جریانات در مجلس هم از این ویژگی وی یاد می‌کنند.

وی در پایان اظهار کرد: بنده آخرین سخنران امروز مجلس هستم و انتظار دارم که فقط به خاطر یک کلیدواژه کشور را از افراد لایق محروم نکنید و به حرف وزیر رای دهید تا مجلس هویت جدید خود را معرفی کند

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید